Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolonia Jamielnik: Tysiąc złotych mandatu za nadmierną prędkość i wyprzedzanie na podwójnej ciągłej

Łukowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy mazdy, który jechał w obszarze zabudowanym 140 km/h oraz wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Oprócz tego pirat drogowy otrzymał mandat i punkty karne.

Do zatrzymania auta jadącego z nadmierną prędkością doszło w miejscowości Kolonia Jamielnik w powiecie łukowskim. Mundurowi zauważyli kierowcę mazdy, który w obszarze zabudowanym znacznie przekroczył prędkość. Oprócz tego mężczyzna wyprzedzał inny pojazd na podwójnej ciągłej.

– Młody mężczyzna został na miejscu ukarany tysiączłotowym mandatem oraz 15 punktami karnymi – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Policja po raz kolejny apeluje do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Jadąc za szybko ryzykujemy życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego.

2016-07-26 16:28:15
(fot. Policja Łuków)

22 komentarze

  1. I znowu młody mężczyzna nie opanował BMW !!!!!!.

  2. Przepraszam ale prawie wszyscy rozpisują się tu o zabraniu prawa jazdy a ja w artykule nie doczytałem się aby dokument był zabrany

  3. A druga sprawa to jacy w tych komentarzach przykładni kierowcy aż miło poczytać
    „kto jest bez winy niech pierwszy kamień rzuci”
    Jasne że 140km/h w terenie zabudowanym to przegięcie ale zaraz takie wpisy „na krzyż z nim,na krzyż”
    Aniołkom drogowym którzy się tu wypowiadają nie przystoi taki język nienawiści

Wiadomości z info112