690 680 960

Kolejny Strajk Kobiet w Lublinie. „Nasza walka jeszcze się nie skończyła” (wideo na żywo)

Na Skwerze 100-lecia Praw Wyborczych Polek w Lublinie zebrali się uczestnicy kolejnego w ostatnim czasie Strajku Kobiet. Hasłem dzisiejszego zgromadzenia jest „Wara od naszych praw”.

79 komentarzy

 1. Wszystko przemija – tak jak na początku duża ilość osób solidaryzowało się z manifestującymi (widać to było nie tylko na manifestacjach – ale też np. na zmienionych zdjęciach na FB) teraz duża większość odwraca się od swoich organizatorów – może po tym jak dowiadują się że były bezczelnie sterowane przez takie osoby jak Lampart czy ta druga Pani – którą Pan/i Margot vel Michał Sz. oskarża o molestowanie – masakra !

 2. „”ostatnia barbarzyńska decyzja naszych polityków” … Ja nie wiem, odnoszę wrażenie ze mamy do czynienia z jakąś skrajnie otumanioną bandą ludzi, którzy nie wiedzą nawet co piszą albo nie rozumieją co się 22 października naprawdę wydarzyło. Czy to politycy czy raczej sędziowie orzekli w TK że żyliśmy przez 27 lat w cieniu bubla prawnego niezgodnego z Konstytucją? Albo o czym ci bezmyślnii ludzie opowiadają mając na myśli „kulturę gwałtu”? Marzy mi się w Polsce lewica, ale taka prawdziwa ideowa, bez tych tępych naleciałości, jadu i zboczenia, taka prawdziwa przeciwwaga dla prawicy, a nie te malowane pajace, feministki czy stare przefarbowane komuchy z PZPR-u co na stare lata chcą nas demokracji uczyć.

 3. Lewicowy portal ,,Lublin 112 ,,, tak powinniście się nazywać …

 4. Wróbelki
  ćwierkają, że to Czarzasty nakłada perukę i udaje niejaką Lempart. Wierzyć – nie wierzyć?

 5. Bunt robotów.

 6. „Panująca w naszym społeczeństwie kultura gwałtu.” pierwsze słyszę, no wszystkie strajkujące są gwałcone non stop przez swoje patologiczne rodziny z których się wywodzą, więc wszystko jasne. Jednak ofiary gwałtu mogą się wyskrobać dalej bez problemu, więc w sumie wciąż nie wiadomo przeciw czemu strajkują bo za każdym razem przeciwko czemuś innemu. Wpierw protestowali przeciw orzeczeniu TK, później chcieli obalenia rządu, następnie protestowali przeciwko byciu uciemiężonym przez policje, która to ogranicza ich wolność będąc narzędziem represji, a teraz strajkują przeciwko nie wiem, jawnej przemocy wobec kobiet, odbieraniu im coraz więcej praw, przeciwko gwałtom. Emancypacja kobiet 2? Trudno się połapać, przeciwko czemu będzie wasz kolejny strajk już za kilka dni? Zróbcie coś pożytecznego skoro i tak strajkujecie aby strajkować i dla was to bez różnicy to zastrajkujcie przeciwko rosnącym cenom paliw to może nawet ktoś was poprze. 🙂

 7. „My jesteśmy rewolucją” 🙂 Nie chciałbym być nieuprzejmy ale jesteście nikim a nie rewolucją, a ta „wasza rewolucja” umarła i zakończyła się klęską jeszcze zanim ją rozpoczęliście.
  Wraz z nią jak nikt odejdziecie niedługo w zapomnienie.

 8. ROZGONIĆ TO

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas