690 680 960

Kolejny dzisiaj wypadek z udziałem rowerzysty. Mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

W sobotę po południu w rejonie skrzyżowania ul. Janowskiej z ul. Żeglarską i ul. Krężnicką doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17 na skrzyżowaniu ul. Żeglarskiej z ul. Janowską i ul. Krężnicką w Lublinie. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zderzeniu pojazdu dostawczego z rowerzystą.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, obywatel Ukrainy kierujący pojazdem marki Opel jadąc od strony ul. Janowskiej wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Żeglarską. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierującemu rowerem, który poruszał się od strony ul. Krężnickiej w kierunku centrum. W wyniku tego doszło do zderzenia.

Kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala na badania. W rejonie wypadku nie ma utrudnień w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Czy wszechwiedzący Franio z tymi swoimi wypocinami komentuje tylko w dni pracujące?

 2. Русский тролл

  Przykre że to powiem po raz kolejny ale takich zdarzeń będzie tylko więcej.

 3. Rower za lekko 20-30tys.

 4. bo na ukr sa przepisy kto ma wiekszy zlom ten ma pierszenstwo

  • Niektórym to by i w Polsce takie przepisy pasowały. Warunek jeden: ten mniejszy nie porusza się samochodem.

 5. Fajna szosówka pewnie za szybko jechał i ukraiński szofer nie wiedział co się dzieje, że tak szybko rowery potrafią jeździć 🚴

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas