690 680 960

Kolejne zmiany i utrudnienia na ulicach Lublina

Droga Męczenników Majdanka, al. Solidarności, al. Kraśnicka, Leszczyńskiego oraz Armii Krajowej- To ulice na których zmieni się organizacja ruchu. Pierwsze utrudnienia już od dzisiejszego wieczoru.

W nocy z piątku na sobotę drogowcy będą układać ostatnią ścieralną warstwę asfaltu na ulicy Droga Męczenników Majdanka. W związku z tym, wprowadzony zostanie zakaz skrętu w ul. Grabskiego. Objazd dla kierowców będzie prowadził ulicą Krańcową a następnie Pogodną. Inaczej pojadą także autobusy linii nr 14 oraz linii nocnej N2. W kierunku pętli Felin kursować będą przez ul. Krańcową z pominięciem przystanków Szczygla 01 i Jesienna 01.

W sobotę zamknięta zostanie ul. Leszczyńskiego na odcinku od ul. Wieniawskiej do ul. Czechowskiej. Ma to związek z budową budynku przy ul. Leszczyńskiego 8. Na ulicy ma być ustawiony dźwig. Jak zapewnia wykonawca prac, dojazd do posesji znajdujących się na zamkniętym dla ruchu odcinku ulicy będzie zapewniony..

Największe utrudnienia spodziewane są na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej z ul. Bohaterów Monte Cassino. W związku z remontem na cały weekend wyłączony zostanie jeden odcinek drogi. W sobotę zamknięta będzie część jezdni prowadząca w kierunku centrum, w niedzielę zaś w kierunku Kraśnika. Już dzisiaj wszystkim kierowcom polecamy aby nie korzystali z tego odcinka al. Kraśnickiej i jeździli objazdami przez LSM i Czuby.

W sobotę około 9-tej zmieni się organizacja ruchu na przebudowywanym odcinku al. Solidarności. W związku z ukończeniem prac na jezdni po stronie Ogrodu Botanicznego, cały ruch zostanie przeniesiony na gotową stronę trasy. Natomiast drogowcy przeniosą się na jezdnię, z której dotychczas korzystali kierowcy.

Mamy również dobrą wiadomość, w poniedziałek otwarte dla ruchu zostaną oba wiadukty na ul. Armii Krajowej. Drogowcy będą jeszcze czasowo wprowadzać zwężenia jezdni na czas układania nawierzchni, jednak ruch powinien odbywać się bez większych zakłóceń.

(fot. lublin112)
2013-09-27 18:26:42

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska