Kolejne, podobne zderzenie pojazdów w tym miejscu (zdjęcia)

W środę po południu na ul. Krochmalnej doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z osobowym. W rejonie kolizji występują niewielkie utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16 na ul. Krochmalnej, w rejonie nowego wiaduktu. Zderzyły się tam dwa pojazdy – dostawczy ford oraz osobowe BMW.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, kierowca BMW jechał lewym pasem prosto. W rejonie skrętu prowadzącego w kierunku centrum, w bok BMW uderzył pojazd dostawczy, którego kierująca wykonywała prawidłowo manewr skrętu w lewo.

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala na badania. W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut jeden pas ruchu był częściowo nieprzejezdny. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

35 komentarzy

 1. Jak ktos nie umie jezdzic to tak sie dzieje

  • Projektant też nie za bardzo umiał zorganizować bezpiecznie ruchu!

   • Wina projektanta, że ludzie nie patrzą na znaki?

   • Jak źle zaprojektowane? Są dwa pasy z lewego skręcamy wyłącznie w lewo z prawego możemy skręcić w lewo i pojechać prosto więc jaka tu filozofia? Jeśli ktoś nie zna podstaw prawa o ruchu drogowym niech dla dobra innych i jego samego odda prawo jazdy.

   • Jak na setki tysięcy pojazdów które tamtędy przejechały bez kolizji to trudno powiedzieć, że projektant coś zrobił źle.

   • No tak to projektanta wina … z takim podejściem bencfale nie wsiadaj do auta jako kierowca.

   • jesteś pan śmieszny i dziecinny jak cyrk

    • Witam to ja jechałem tym busem tapicer i policja stwierdzila że wina jest po obu stronach

 2. Jechać nie umiejo. Kto im prawo jazdy dał. Ja jak zdawał miał cebule w kieszeni na szczęscie.

 3. Obowiązkowe badania psychologiczne dla każdego posiadacza BMW. Bo kierowcą to tam mało który jest

 4. Ale napisali „niewielkie utrudnienia” ten co to pisał chyba oderwany jest od rzeczywistosci. O 16 i niewielkie utrudnienia!???? 30 lat przespałes?

  • Oczywiście, że były niewielkie, ponieważ zdarzenie miało miejsce w rejonie nowego wiaduktu (na dole). Nawet w godzinach szczytu nie ma tam dużego ruchu, ponieważ kierowcy jadą górą. Zanim się skomentuje, warto wiedzieć, co się komentuje.
   Miłego dnia.

   • Nie wprowadzaj w bład, nauczyłeś sie szablonowo pisac i tyle. Na Lwowskiej też niewielkie utrudnienia? …..ponieważ kierowcy jadą górą hahaha, zanim się cos napisze warto zejśc na ziemie,

    • Zanim się cokolwiek skomentuje, warto mieć wiedzę na ten temat. Na ul. Lwowskiej ruch odbywał się cały czas płynnie.

   • Muszę powiedzieć, że ciekawe stwierdzenie. Po 15 zarówno cały wiadukt w stronę JP II jak i rondo pod nim było wypełnione samochodami.

 5. Tam na tym skrzyzowaniu to się dantejskie sceny dzieją. Pojedzcie tamnsobi3, postójcie kwadrans to sami zobaczycie. Skręcają z lewego na prawy od razu, z lewego jadą na wprost, osli cyrk. Kto takim daje PJ?? Tam 24h policja powinna łapać takich nieudaczników, bo kto wie co jutro taki odwali i gdzie…

  • Poza tym mocno rozjaśniłoby sytuację namalowanie linii kierujących, podobnych jak na rondzie Pileckiego, czy przy tzw. Dworku Graffa. Ciekawe czemu od razu nie namalowali…

   • Co by to dało? Wspomniane przez Ciebie rondo jadąc od Witosa do Turystycznej to jak jeżdżą ci skręcajacy na most na Bystrzycy/Andersa?? Organizacja ruchu jest niezmienna wiele lat, linie są a buraki ćwikłowe nadal stają na lewym pasie i pchają się na dwa prawe pasy na Andersa…? Takim to żadne linie nie pomogą tylko zabranie PJ i solidny mandat.

   • Tam są linie. Wszystko widać jak się patrzy na znaki. Jazda ma wprost w 99% jest zaplanowana – zwykłe cwaniactwo. W końcu ktoś dostał nauczkę.

 6. Mam nadzieję że temu patałachowi da do zrozumienia dzisiejsza lekcja.

 7. Owszem ale na tym rondzie linie na lewym pasie pozwalają jazdę na wprost i skręt na wewnętrzy lub zewnętrzny pas. Kierowca z prawego pasa powinien ustąpić pierwszeństwa osobie na lewym pasie zanim wykona manewr skrętu w lewo. Kierowca BMW nie powinien przyjmować mandatu a sąd go uniewinni tak jak mnie. Policjanci też nie znają przepisów

  • Nie masz racji, z lewego pasa można skręcić tylko w lewo a z prawego można i w lewo i prosto. Przyjrzyj się jak będziesz jechać następnym razem. Pzdr

   • Ale nie masz zakazu jazdy na wprost i linie na jezdni też ci nie zakazują a skręcając z prawego pasa przekraczasz linie przerywaną – czyli zmieniasz pas ruchu – odsyłam do kodeksu

    • Nie do końca masz rację. Zgadzam się, że przy zmianie pasa ruchu masz ustąpić wszystkim innym znajdującym się na pasie na który chcesz wjechać, ale nie masz racji, że nie ma tam zakazu jazdy na wprost. Tablice kierunkowe i oznakowanie poziome wyraźnie pokazują z którego pasa gdzie można jechać. Nie musi stać znak zakazu skrętu, bo to wynika z innych przepisów i znaków.

  • Wsadź sobie okulary i zobacz jeszcze raz czy z lewego znaki pozwalają jechać prosto. Dostanie za to mandat chociaż wina leży po stronie pojazdu zmieniającego pas ruchu z prawego na lewy.

  • Komentarz – kompromitacja. Jak masz taki zasób wiedzy to tylko współczuć głupoty…

  • Ty powinieneś stracić prawko jak nie znasz przepisow

 8. Nawet nie ma co komentować,zjechały wiejskie mundrołki rocznik 1,jak rozpieprzą tatowego łałdi i jeszcze za to zabulą to przyjdzie refleksja i douczenie się w kodeksie drogowym.A kara musi być bolesna i kosztowna,wtedy cebulak zrozumie.

 9. Informacja dla znawców niestety Emilian ma racje policja nałożyła mandat na kierowce dostawczaka

 10. Jurek nie masz rację policja nie dała mandatu nie było nic ty!ko pouczenie tez to dziwne

 11. O 15 wiedzą że już o, 16 kolizja tam, będzie dobre

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8761zł -0.55%
  • GBP 5.0374zł -0.07%
  • EUR 4.5498zł -0.27%
  • CHF 4.2448zł -0.29%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach