Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta zasłabła w trakcie jazdy, w aucie było małe dziecko. Świadkowie ruszyli na pomoc (zdjęcia)

Świadkowie widząc stojące na jezdni auto, z leżącą na kierownicy kobietą, od razu ruszyli na pomoc. Okazało się, że w aucie znajdowało się również małe dziecko.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 12 na Al. Racławickich w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Puławską, poruszająca się w kierunku ronda Honorowych Krwiodawców kobieta zasłabła w trakcie jazdy.

Świadkowie widząc stojące na jezdni auto, z leżącą na kierownicy kobietą, od razu ruszyli na pomoc. O wszystkim powiadomione zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni i policjanci.

Jak nam przekazano, kobieta została przetransportowana do szpitala. Okazało się, że w aucie znajdowało się również małe dziecko. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Pojazd został zabezpieczony, jak również zorganizowana została opieka dla dziecka. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Kobieta zasłabła w trakcie jazdy, w aucie było małe dziecko. Świadkowie ruszyli na pomoc (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Wojciech)

14 komentarzy

 1. Jakiego jest to pochodzenia dziecko i ta niby tzw,matka???

 2. Co za palant z ciebie trolu przebrzydły-nieważne kto to, ważne że człowiek i potrzebuje pomocy.
  Obyś nigdy nie był w podobnej sytuacji, bo nie wiadomo czy by Ci udzielono pomocy.

 3. Czy ta Pani przeżyła? Trzymam mocno kciuki

  • Tak żyje, jest pod respiratorem.

  • Wujaszek Wania

   David 19 zabija.

   • Czy czasem nie przychodzi Ci na mysl zeby cos przemilczec? Myslisz, ze nie ma zadnych innych chorob i innych powod do ludzkiej tragedii i cierpienia? Anonimowo widze takie komentarze przychodza gładko. Pomysl o cierpieniu bliskich i zastanow sie czasem, czy w obliczu tragedii Twojej lub Twojego bliskiego chcialbys zeby ktos beznamyslu i celu pisal brednie. Polecam troche refleksji nad swoim zyciem

   • Srovid a nie covid.

   • No i się odezwał jełop

 4. Tu osoba reanimująca tą Panią bardzo proszę o informacje czy jej stan się poprawia.
  Pozdrawiam życzę zdrowia

 5. Ta Pani szuka osób, które jej pomogły 🙂 Napisz może pod postem to się zlapiecie

 6. Witam, jestem tą osoba poszkodowaną. Wszystkim którzy mi wtedy pomogli po stokroć dziękuję. Jeśli mogłabym się jakoś odwdzięczyć proszę się nie krępować i odezwać do mnie. Do końca życia będę wdzięczna za okazaną pomoc. A do Pana zainteresowanego moim pochodzeniem, jestem zarówno 30 letnia Polka jak i Lublinianką. Tak samo moje dzieci, czy jeszcze chciałby Pan coś wiedzieć o mnie?

Wiadomości z info112