Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta wypadła z okna szpitala. Nie udało się uratować jej życia

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności śmierci kobiety, która wypadła z okna szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Nie żyje kobieta, która wypadła z okna szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę w godzinach porannych. 39-latka wypadła z okna na pierwszym piętrze placówki.

W wyniku upadku doznała poważnych obrażeń ciała i jej życia nie udało się uratować. O wszystkim powiadomiona została policja a także prokurator.

Jak nam przekazano, na miejscu przeprowadzono czynności wyjaśniające. Nie wykazały one wstępnie, aby do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

23 komentarze

 1. Z pierwszego piętra i śmierć na miejscu?

 2. To jest umieralnia nie szpital!!! Powinni go zlikwidować. Mojego ojca nie uratowali tylko jeszcze ten cham lekarz kardiolog zazyczył sobie sekcji żeby być krytym przed sądem, ze go nie uratował. A myśmy sekcji nie chcieli a ten wuj zrobił nam po złości obys zdechł szybko lekarzyno !!!

  • .......................,

   Nie pierwszą osobę uśmiercili w tym szpitalu. Niektórzy lekarze nie powinni wykonywać swojego zawodu. W mojej rodzinie też dziadka uśmiercili.

 3. Wypadła? Myła okna?

 4. Zamknąć to coś, bo szpitalem tego nigdy nie nazwę. To umieralnia.

 5. Przecież nie zmarła w wyniku odniesionych obrażeń, tylko na covid ???

 6. wypadnięcie w związku z covid-19?

 7. Kolejna ofiara plandemii…
  Powinny być prowadzone statystyki ile osób odeszło bo nie mogło unieść tego co zgotowali nam miłościwie panujący. Szybko okazałoby się, że liczba przewyższa ilość zgonów na covida.

 8. Wyskoczyła w nie wypadła , leczyła się na depresję. Info z pierwszej ręki

Z kraju

Polityka i społeczeństwo