Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kłótnia obywateli Ukrainy i Białorusi o mało nie zakończyła się tragicznie. Jeden drugiego zaatakował nożem

Niechęć obywateli Ukrainy wobec atakujących ich kraj Rosjan oraz pomagającym im Białorusinów, jest widoczna na każdym kroku. W naszym regionie podczas awantury Ukrainiec zaatakował nożem Białorusina. Na razie śledczy nie zdradzają, jakie było podłoże konfliktu.

Wszystko wydarzyło się we wtorkowy wieczór w Kozłówce w powiecie lubartowskim. Spotkało się tam dwóch mężczyzn pochodzących zza naszej wschodniej granicy. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni, która szybko przerodziła się w awanturę z rękoczynami. W jej trakcie obywatel Ukrainy chwycił za nóż i zaatakował nim obywatela Białorusi.

Jak nam przekazano, mężczyzna zadał swojemu przeciwnikowi cios w klatkę piersiową. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ratownicy zajęli się rannym Białorusinem i po opatrzeniu, przetransportowali go do szpitala. Z kolei funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania nożownika. Niebawem został on zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Na chwilę obecną śledczy nie zdradzają, jakie było podłoże konfliktu obu mężczyzn. Wyjaśniono nam, że obecnie prowadzone są czynności w tej sprawie. 24-latek nie mógł zostać jeszcze przesłuchany, gdyż w momencie zatrzymania znajdował się pod wpływem alkoholu. Sprawa toczy się w kierunku usiłowania zabójstwa.

(fot. lublin112)

38 komentarzy

  1. zaraz i nas będą ciąć za słabą pomoc

  2. A co o tu robi zamiast bronić kraju??

  3. Łooo panie, co za komenty? Zalecialo kacapską onucą 🙂

    • No tak. Wiecznie tu takie komentarze są. A jak z tym próbujesz walczyć to ci grożą.

  4. „Nie pochwalam, ale rozumiem”.

  5. każdy kto popiera putina powinien dostać porządne lanie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo