Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kilka osób poszkodowanych po dachowaniu auta na trasie Łęczna – Włodawa (zdjęcia)

W niedzielę po południu na drodze krajowej nr 82 doszło do dachowania auta osobowego. W rejonie wypadku droga jest zablokowana, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 15 na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Kołacze w powiecie włodawskim, na trasie Łęczna – Włodawa. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w wyniku wypadku trzy osoby zostały poszkodowane.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 18:30.

Kilka osób poszkodowanych po dachowaniu auta na trasie Łęczna – Włodawa (zdjęcia)

Kilka osób poszkodowanych po dachowaniu auta na trasie Łęczna – Włodawa (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

10 komentarzy

 1. Czemu nie piszecie w takich sytuacjach czy jest objazd?

  • Bo czasami jest tak, że blokada trwa krótko, do czasu udrożnienia np. jednego pasa ruchu, tak jak w tym przypadku. Jeżeli jest wyznaczony objazd jest o tym informacja w tekście. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.
   Pozdrawiamy

  • A Zenek jest taki rezolutny że przed każdym wyjazdem gdziekolwiek,czyta całą prasówkę by wyłonić wszystkie objazdy. A jak będzie po objeździe to tez pretensje.

 2. Honda jazz to bardzo stabilne auto, poza tym ta wersja ma już seryjnie ESP i trzeba się postarać, by to auto wyprowadzić z toru jazdy. Chyba, że opony sliki

  • Niemiał szans wyjść z poślizgu te auto mnie wyprzedzało i po około 400m wpadł w poślizg. Tylko kierowcy poduszka była wystrzelona

 3. Dobrze ze wyszli z tego, akurat byłem pierwszy przy tym wypadku bo mnie wyprzedzał przed zakrętem i wpadł w poślizg nogę miał ciężka kierowca.

 4. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Jak 112 zapowiadało deszcz, napisałam; „Będzie sie działo…” i nie pomyliłam sie…
  Ach, te źle wyprofilowane zakręty… no i nie posypali…

 5. W piątek jechałem do Okuninki. Na odcinku od Lublina do Głębokiego wszyscy jadą ,,grzecznie’ bo sa fotoradary i odcinkowe pomiary prędkości . Po minięciu Cycowa większość kierujących dostaje ,,małpiego rozumu” i wszystkie zasady ruchu drogowego i przyzwoitości mają w d..pie. Pędza swoimi szrotami na ,, łeb, na szyję ” a efekty widać na ekranie.

 6. Kilometrów do domu daleko… Ale. lepiej 40 min później wrócić, ale wrócić. Tam są często wypadki!

Z kraju