Kiermasz Ogrodniczy EDEN 26-27 kwietnia 2014

Najnowsze odmiany róż, miniaturowe pomidory i balkonowe truskawki, pelargonie, tulipany i lilie, różnokolorowe hortensje, hamaki, altany z drewna świerkowego – to tylko niektóre z produktów prezentowanych w Targach Lublin. W sobotę 26 i w niedzielę 27 kwietnia 2014 odbędzie się Kiermasz Ogrodniczy EDEN.

W jednym miejscu pojawią się stoiska pełne produktów i propozycji usług niezbędnych do zadbania o piękny ogród, balkon, czy taras, m.in.: różne gatunki roślin, nasiona, sadzonki, kwiaty, urządzenia i narzędzia potrzebne do pracy w ogrodzie, środki niezbędne do pielęgnacji roślin, dekoracje. Na stoiskach na odwiedzających kiermasz będą czekać atrakcyjne ceny. Przeprowadzony zostanie także konkurs. Do wygrania m.in. rodzinne bilety wstępu do parku Magiczne Ogrody, róże doniczkowe, kwiaty balkonowe, podłoża ogrodnicze i inne.

Kiermasz jest szansą na to, żeby:

– zaopatrzyć się w potrzebne artykuły ogrodnicze

– poznać ogrodnicze nowości

– zadbać o upiększenie swojego balkonu, tarasu i ogrodu

– skorzystać z fachowych porad oraz bezpośredniej rozmowy z producentami

– spędzić czas z dziećmi w przyjemnym otoczeniu kwiatów i magicznych ogrodów

WYSTAWA TULIPANÓW I LILII

Miłośników TULIPANÓW i LILII zapraszamy na WYSTAWĘ przygotowaną przez Stowarzyszenie Producentów Ozdobnych Roślin Cebulowych. Wśród wielu odmian pojawi się tulipan ‘Jan Paweł II’.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Na EDENIE nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. W hali na dzieci będą czekali animatorzy z Parku Magiczne Ogrody – pierwszego w Polsce sensorycznego parku tematycznego budowanego w oparciu o oryginalną historię. Na powierzchni 12 hektarów, wśród kilkuset gatunków drzew i roślin, powstają niezwykłe krainy zamieszkałe przez Krasnoludy, Gobliny, Magiczne Ptaki, Wróżki. Otwarcie parku w Janowcu n. Wisłą już wkrótce. Tymczasem jest szansa, żeby spotkać baśniowe postacie w Targach Lublin jeszcze w kwietniu, podczas Kiermaszu Ogrodniczego EDEN. W programie: SZKOLENIE KRASNOLUDZKIE z tarczami, mieczami i tunikami, TANIEC BULWIAKÓW, ZABAWY Z CHUSTĄ, ZAWODY
W JEDZENIU JABŁEK NA PATYKU, KĄCIK PLASTYCZNY.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godzinach od 12 do 14 na stoisku nr 4 będą dzieci pod okiem specjalistów, będą mogły posadzić swoją roślinkę, a później zabrać ją do domu i pielęgnować. Rodzice natomiast otrzymają porady dotyczące stosowania mikroorganizmów w domu i ogrodzie. Warsztaty poprowadzą specjaliści z branży ogrodniczej we współpracy z naukowcami zajmującymi się mikroorganizmami. Organizator: GREEN GARDEN® oraz Regionalne Centrum Mikroorganizmów w Jastkowie.

W tym samym czasie w Targach Lublin odbędzie się kiermasz Zdrowie, Uroda i Niezwykłości. Na stoiskach pojawi się m.in. ekologiczna żywność, kosmetyki, biżuteria oraz suplementy diety. Kiermasz będzie doskonałą okazją do zakupu ekologicznych produktów. Osoby, które chcą zadbać o swoje zdrowie będą mogły zaopatrzyć się w naturalne suplementy diety, a także uzyskać poradę specjalistów z zakresu medycyny naturalnej.

Bilet wstępu na obie imprezy tylko 1 zł. Szczegółowe informacje: www.eden.targi.lublin.pl oraz www.zdrowie.targi.lublin.pl.

2014-04-23 08:29:39
(fot. TL)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL