Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kanie: Nie żyje rowerzysta potrącony przez audi

W środę po południu doszło do tragicznego wypadku drogowego w miejscowości Kanie. W wyniku potrącenia śmierć poniósł rowerzysta.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w miejscowości Kanie w powiecie chełmskim. Około godziny 16:40 kierujący audi, 39-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny, potrącił wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej 85-letniego rowerzystę, mieszkańca tej samej gminy.

– W wyniku tego zdarzenia 85-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem był trzeźwy. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia – informuje asp. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

2016-03-24 14:18:52
(fot. Policja Chełm)

15 komentarzy

 1. 85 lat i wyjeżdżał z drogi podporządkowanej.
  Tutaj nie ma czego sprawdzać.
  Współczuje kierowcy samochodu problemów.

  • a mi żal człowieka, który mimo wieku był sprawny i jeździł na rowerze a skończył życie w taki sposób…..

   • żal powinno być ludzi, którzy ignorują podstawowe zasady w ruchu drogowym. Mężczyzna ten bynajmniej zatrzymał się w czasach furmanek, które pokonywały trasę Kanie- Liszno jakieś 50 lat temu, mamy szybkie samochody fakt ale trochę wyobraźni a nie bezmyślnej rutyny. żal…

    • Szybkie samochody i pusty łeb

    • Andzia, nie używaj słów, których znaczenia nie znasz (bynajmniej). Bo to też trochę żal, jak spojrzeć na zdanie. 😉

    • andzia,tez może kiedyś będziesz stara.Nie wiesz czy będziesz zdrowa fizycznie czy umysłowo,to nie jest do przewidzenia.Nie wiesz,czy będziesz odpowiednio oceniać sytuacje,więc dlaczego oceniasz człowieka,który zginął mając prawie 90 lat ? Zapłacił za swoja nieuwagę najwyższą cenę.Trochę empatii dziewczyno !!!

 2. Kto naprawi auto? Kto da odszkodowanie?

 3. Niestety często ludzie w tym wieku nie mają już dobrego rozeznania co dzieje się dookoła, ten wypadek niestety najprawdopodobniej to potwierdza. Starszy Pan się nie rozejrzał i w konsekwencji nie wiedział że jedzie w jego stronę samochód, albo nie chciało mu się zsiadać z roweru pomimo nadjeżdżającego samochodu.

 4. Szkoda rowerzysty – R.I.P. No ale niestety – pewnie się narażę innym „komentatorom” – ale tacy „nierozsądni” rowerzyści robią czarny pijar wszystkim pozostałym, którzy jeżdżą zgodnie z PoRD…

 5. Kamizelke odblaskowa mial? Oswietlenie obowiazkowe mial? Rowezysta mysli ze jak widzi auto, to i kierowca samochodu jego widzi….

 6. Burak też nieźle na pewno gonił 🙁