690 680 960

Kandydat na prezydenta Szymon Hołownia odwiedzi woj. lubelskie

Kampania przed wyborami prezydenckimi nabiera tempa. Po wizytach Andrzeja Dudy w woj. lubelskim, w regionie pojawi się Szymon Hołownia.

W najbliższą sobotę pod pomnikiem J. Piłsudskiego przy Łazienka Królewskich odbędzie się event inaugurujący kampanię prezydencką Szymona Hołowni. Kandydat przedstawi podstawy programowe swojej prezydentury, nowe hasło kampanii, ekspertów oraz zaprezentuje plany na następne dni kampanii. Następnie rozpocznie się ogólnopolska trasa spotkań z wyborcami w kraju.

W sobotę o 13:30 Szymon Hołownia spotka się z mieszkańcami Otwocka, a następnie uda się do Puław gdzie o godz. 18.00 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami na Placu Chopina przed Ratuszem przy ul. Lubelskiej 5.

Po wizycie w Puławach Szymon Hołownia pojawi się o 20:30 w Lublinie na Pl. Łokietka 1, przed lubelskim Ratuszem. W niedzielę kandydat na prezydenta odwiedzi Godziszów, Dębicę oraz Rzeszów.

(fot. Twitter Szymon Hołownia)

49 komentarzy

 1. ani wyglądu, ani rozumu i ten głosik jak senyszyn

 2. Ma parcie na szkło nic więcej.

 3. A kiedy szambo z warszafki zawita do PIĘKNEGO LUBLINA

 4. prostaczki jak zawsze za dudą…

 5. Weźcie więcej opakowań chusteczek higienicznych żeby nie zbrakło jak się się Hołownia podczas przemówienia rozpłacze. Z drugiej strony Ukraina już ma prezydenta komika i kto go poważnie w Świecie traktuje.

 6. Tylko Rafał.

 7. Zamiast tak gadać, posłuchajcie co mówi i jaki ma program i czego chce. Ci wszyscy politykersi są do odstrzału. Jedynie bezpartyjny ktoś może pozwolić sobie nie dać rządzić się partiami!

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas