690 680 960

Już nie tylko rolnicy i kierowcy skarżą się na łosie. Spory problem mają z nimi również leśnicy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba łosi w naszym regionie wzrosła o ponad 300%. Leśnicy wyjaśniają, jest ich ponad trzy razy więcej w stosunku do możliwości wyżywieniowych siedlisk. Dlatego też zwierzęta te powodują tak dużo szkód zarówno na drogach, w rolnictwie jak też w lasach.

42 komentarze

 1. Szkoda, że nie ma jeszcze polowań na myśliwych/pseudo leśników..

 2. Wołowinę wpiepsza jeden z drugim i jest ok. Ale tak beda wypisywać jakie to łosie są piękne i jacy myśliwi źli. Człowiek jest mięsożerny i nic tego nie zmieni . Jeżeli łosi za dużo należy odstrzelić i wszystko w temacie. Waszym tokiem rozumowania to i rolnik zły bo choduje zwierzęta na ubój . A zakłady mięsne to pozamykać i zrównać z ziemią . Narobilo się ekologów .Masz ochotę to nie jedz mięsa a ja dziczyzne lubię i uważam że dużo zdrowsza od normalnego mięsa.

  • Dokształć się najpierw, a dopiero później pisz głupoty. Jeżeli człowiek jest mięsożerny, jego układ jest do tego przystosowany, to ty masz IQ powyżej 620.

  • Mylisz pojęcia, rolnik uprawia rolę, a ci tzw. hodowcy to nie rolnicy, tylko świniarze, kałboje itp.

 3. Widać po większości komentarzy, że Polacy to jednak głupi naród. Co za dużo to niezdrowo. taki jeden z drugim nie zdaje sobie sprawy, że człowiek od wieków polował i na darmo nie ma kłów, a za duża populacja, czy to bobra, czy łosia, czy też dzika wyrządza szkody materialne i często zdrowotno-życiowe za które płaci podatnik, czyli każdy , nawet po. bany animals. Jak jeden z drugim przeciwnik kontrolowanych populacji rozwali sobie pusty łeb na rogach łosia to zacznie logicznie gadać. Proponuję tym lewako- zielonym rozwalić domy i przeprowadzić się do szałasów, odżywiać się słońcem i powietrzem, a za sranie po krzakach karać wysoką grzywną.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas