Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jutro w Lublinie będą kręcić film. Każdy może w nim zagrać

Jutro w godzinach popołudniowych w Lublinie będą kręcone sceny do filmu dokumentalnego. Mogą w nim zagrać wszyscy chętni, ilość osób nieograniczona.

W czwartek w Lublinie będą kręcone zdjęcia do filmu „Polska oczami Orła”. Producenci realizowanego na zlecenie TVP 1 i Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju dokumentalnego filmu chcą pokazać, że nasze miasto tętni życiem. Sceny będą nagrywane z lotu ptaka, a dokładnie z pokładu helikoptera, który będzie latał nad miastem w godzinach od 12:30 do 13:30.

W tym czasie sceny będą kręcone nad Lubelskim Parkiem Naukowo Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3, Wschodnim Innowacyjnym Centrum Architektury Politechniki Lubelskiej i Kampusem Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 40, Uniwersytetem Przyrodniczym a dokładnie Biblioteką przy ul. Akademickiej 15, Kampusem UMCS na pl. Marii Skłodowskiej Curie, KUL-em przy Al. Racławickich 14, Rynkiem Lublina gdzie pokazane zostaną kamienice w Rynku, a następnie nad Wzgórzem Zamkowym i Starym Miastem, a na końcu śmigłowiec przeleci nad Al. Unii Lubelskiej.

Lublin to kolejne z miast gdzie wykonywane będą ujęcia. Sceny powstają również nad Zakopanem, Krakowem, Katowicami, Sandomierzem, Kazimierzem Dolnym, Warszawą, Mikołajkami, Olsztynem, Ostródą, Malborkiem, Trójmiastem i Helem.

Jak zachęcają producenci, -Wystąpcie w Waszym cudownym mieście jako turyści, udowodnijcie, że miejsca gdzie będziemy przelatywać z kamerą żyją i są atrakcyjne o każdej porze roku.

Emisja filmu „Polska oczami Orła” zaplanowana jest na na 8 maja na godzinę 20:20 na antenie TVP 1.

(fot. lublin112)
2014-04-16 21:04:41

4 komentarze

  1. w samą porę będą latali nad kampusem politechniki, jak większość studentów już wyjechała 😀 😀 😀

  2. https://www.facebook.com/lublinzgory <–Lublin z lotu ptaka, wszystkie odcinki na bieżąco 🙂

  3. i co latają gdzieś?

  4. nad polami w okolicach felina 😛