Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jesteś ofiarą przemocy w rodzinie? Skorzystaj z darmowych porad prawnych

Przedstawiciele Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie będą pełnić nieodpłatny dyżur dla osób doznających przemocy w rodzinie. Najbliższy taki dyżur odbędzie się w piątek 27 września.

Wszystkie osoby zainteresowane, doświadczające przemocy w rodzinie, proszone są o kontakt w tym dniu z przedstawicielami Okręgowej Rady Adwokackiej, w siedzibie Zespołu Interdyscyplinarnego przy ul. Głębokiej 11.

To już kolejna, wspólna inicjatywa Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie oraz Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, skierowana do Mieszkańców Miasta Lublin, których dotyka problem przemocy w rodzinie.

W dniu 27 września w godzinach 09.00 – 14.00 będzie można zasięgnąć porad w zakresie prawa karnego, rodzinnego oraz cywilnego.

(fot. pixabay.com)

4 komentarze

  1. JASNE ŻE POPIERAM

    I co z tego że kobiety poszkodowane zgłoszą się z problemem jak i tak działania zespołu nie są skuteczne i w żadnym stopniu nie pomagają osobom poszkodowanym pozostawiając je same z problemem.Zwykle kolejne gadu gadu, rejestrowanie zdarzenia, upokorzenie dla poszkodowanych bez wiary w ich argumenty i fakty oraz dowody bez kierowania sprawy z urzędu na prokuraturę i błyskawicznego finału sprawy dla dobra dzieci i dzielnych matek walczących z brutalną rzeczywistością .

  2. A nieodpłatnie to ja mogę podać tylko adres mojej kancelarii.Amen.

  3. Ale nie tylko kobiety są ofiarami przemocy bo jak nam wszystkim wiadomo że nie tylko jest przemoc fizyczna ale też psychiczna a kobiety mają talent do takiej przemocy. Dziury nie zrobi a krew wypije.

  4. Dokladnie. Zaden zespol w niczym nie pomoze. Ofiara zostaje zawsze sama. Sadu, policji nie interesuje prawda tylko zamkniecie sprawy

Wiadomości z info112