Jest projekt ustawy, która chroni dzieci przed adopcją przez pary homoseksualne

Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało we współpracy z Ministrem–Członkiem Rady Ministrów Michałem Wójcikiem projekt ustawy, która chroni dzieci przed adopcją przez pary homoseksualne. O szczegółach ustawy poinformował Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro.

63 komentarze

 1. oglądałem film na pch24.pl ICH PRAWDZIWE CELE – polecam !!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Jak dziecko musi mieć zniszczoną psychikę mając dwóch ojców do tego wyśmiewane w szkole i na ulicy tego chcecie tęczowe barany.

  • Dzieci w domach dziecka, pozbawione zainteresowania i wsparcia na pewno mają lepszą psychikę? Tak?

  • Gdyby brano pod uwagę tylko dobro dziecka to nikt by nigdy nawet nie pomyślał o takich adopcjach czy mieszania im w głowach 56 płciami od podstawówki. Idzie coś wielkiego, bezwzględnego paradoksalnie z zachodu 🙂 i oby się to kiedyś skończyło tylko na legalnej zoofili, postępującej pedofili ( obniżanie wieku legalnej aktywności seksualnej ) i innych zboczeniach. Patrząc szerzej bogaci i tak wykształcą swoich w elitarnych szkołach na elity a robole mają na nich robić, chorować, leczyć się długo i nieskutecznie i parzyć się ze wszystkim co chodzi ( prócz zegara ). Wolność, róbta co chceta 🙂

 3. Polska obroni się przed zachodnim syfem brawo panie Ziobro.

 4. Mateusz że szpitala

  A maseczka gdzie Ziobro???

 5. Wolałbym adopcję przez taką parę niż przez ministranta Ziobrę

 6. Jezeli wychowanie przez heteroseksualne rodziny gwarantuje heteroseksualne dziecko, to skad sie wzieli homoseksualisci??? Przeciez jeszcze 50 – 100 lat temu takich ludzi uznawano za chorych i zamykano w.psychiatrykach

  • Fakt, nawet u sąsiadów Niemców mieli bardziej i dłużej przechlapane ale naprawdę wierzysz że 1000 par hetero wychowa więcej homo niż 1000 par homo ? W sumie byłoby więcej pracy dla psychiatrów, psychologów, poradni rodzinnych ale naprawdę trochę tych dzieci szkoda.

  • A 80 lat temu w imię nauki eksterminowano żydów i Ormian, czarnoskórych nie wpuszczano do tych samych pomieszczeń, co bialych, a kobiety traktowano jak niepełnoprawnych obywateli państw.

 7. Czy wychowanie przez parę homoseksualistów/-ek jest dla dziecka gorsze niż tułaczka po domach dziecka, gdzie czuje się niepotrzebne i pozbawione wsparcia? Naprawdę?

 8. Chcielibyście biedronia za mamę?

  • A musisz mieć mamę?
   Ile jest matek, które zaraz po urodzeniu dziecka idą do pracy a dziecko zostaje z babcią albo dziadkiem, wujkiem. Ojciec odbiera z przedszkola, bawi się, chodzi na spacery…
   Ile jest matek, które pracują cały dzień i nie mają kontaktu z dzieckiem.

   I co to w ogóle za seksizm z tą mamą? Ojciec ma często ważniejszą pozycję w rodzinie niż te zapracowane matki, co robią kariery, a wolny czas przeznaczają na robienie pazurów, loków i kawce z psiapsiółkami. Takie są dzisiejsze matki.

 9. Stanowcze NIE dla zachodniego syfu i zboczeńców.

 10. Z. Z. powinien chronić dzieci i kobiety przed przemicą domową i kazirodczym molestowaniem bo to jest częsty i bardzo poważny problem. Nie można przymykać oczu i zasłaniać się lgbt, które stanowi 0,002%. To tylko próba odwrócenia uwagi od prawdziwych problemów z którymi zmierza się wiele polskich rodzin. Kogo u licha obchodząhomo.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu