Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jest nagranie niecodziennych zaręczyn na lubelskim stadionie (wideo)

Ten dzień młodzi ludzie z pewnością zapamiętają na bardzo długo. Nie brakowało łez wzruszenia a potem widowiskowego pokazu fajerwerków.

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o wydarzeniu, jakie zostało zorganizowane na Arenie Lublin. Były to zaręczyny na murawie stadionu. Ich zwieńczeniem był kilkuminutowy pokaz fajerwerków, który oprócz przyszłych małżonków, podziwiało również wielu mieszkańców Lublina.

– Powiedziała TAK! Wczoraj na Arenie Lublin odbyły się zaręczyny przecudownej pary. Był stres, były łzy szczęścia, było wystrzałowo, a na koniec pyszna kolacja we dwoje w cudownym anturażu. Czy można było lepiej wyobrazić sobie ten dzień? Życzymy dużo miłości naszej Parze – relacjonował wydarzenie w swoich mediach społecznościowych zarządca Areny Lublin.

Dzisiaj otrzymaliśmy nagranie, prezentujące chwile, które młodzi ludzie będą pamiętać z pewnością bardzo długo.

(wideo – FOTOKOALA Marcin Barański)

46 komentarzy

 1. Po mojemu ohydna pokazówka. Ale… co kto lubi. Powodzenia dla narzeczonych. Niemniej Arena staje się pośmiewiskiem – czy jest szansa, że będą organizować na murawie imprezy weselne, żeby zarobić na utrzymanie stadionu?

 2. Zdrowia oraz długich lat życia w małżeństwie Wam życzę! Trzymajcie się 100 lat !!!

 3. A któż to taki????że od kilku dni się o tym mówi???

 4. A co na to pieski ?? Petardy ich niewystraszyły

  • To dla plebsu zasada, żeby dbał o biedne (((pieski))).

   • to ty raczej,bo w takich durnych zaręczynach nie było nic nadzwyczajnego ,a panna chichotała jak głupia,nie wierzę,ze nie wiedziała gdzie idzie

 5. Wystraszyły niestety. Psy na spacerze w wawozie bardzo spanikowały. Jednego szukaliśmy 20 minut bo zerwał się ze smyczy :(. Schował się w krzakach.

  • Co_ty_niepowiesz

   To miałeś lipną smycz jak ci się pies zerwał a nie że to wina fajerwerków

 6. Przecież fajerwerków wolno uzywać tylko w sylwestra. Mam nadzieję ze zaplaci gosc za to wysoką karę finansową aż bedzie musiał sprzedac pierscionek zaręczynowy

 7. Paweł Skakowski

  Noooo Panie….całe nóżki to ma pierwszą klasa! Zgrabne niesamowicie.

 8. tam w oddali klęczy ministrant 😀

 9. Czekam na ciąg dalszy tej telenoweli ?

Z kraju