Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jest nagranie momentu wypadku na S12. Pojazd dostawczy wbił się w dwa samochody służby drogowej (wideo)

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała nagranie, na którym widać moment wypadku na drodze S12. 10 grudnia pojazd dostawczy z impetem uderzył w dwa samochody należące do służby drogowej.

Do zdarzenia doszło w piątek 10 grudnia przed południem na drodze S12 w Kurowie, na pasie w kierunku Lublina. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów, w tym dwóch należących do służby drogowej.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący pojazdem marki Renault prawdopodobnie zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia z dwoma samochodami służby drogowej, fiatem z przyczepą z zamontowanym oświetleniem sygnalizacyjnym oraz nissanem z podnośnikiem. Oba pojazdy ustawione były na jednym z pasów. W fiacie za kierownicą znajdował się 41-letni kierowca z gminy Kurów. Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący renaultem, 28-latek z województwa podlaskiego również trafił do szpitala. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Moment wypadku zarejestrowała kamera, która obsługuje GDDKiA.

– Ku przestrodze publikujemy film z wypadku, do którego doszło 10 grudnia na S12, kiedy to ciężarówka wjechała w pojazd służb utrzymaniowych. Przypominamy! Jadąc patrz na drogę! Chwila nieuwagi czy korzystanie z telefonu podczas jazdy mogą skończyć się tragicznie! – napisała GDDKiA oraz opublikowała film, na którym widać moment wypadku.

(fot. wideo GDDKiA)

40 komentarzy

  1. ,aa,boKrzycho.paPj

    Po co mieli się zatrzymywać,na pewno pędzili na zakupy,to ważniejsze niż życzliwość i pomoc obcym ludziom, którzy ulegli wypadkowi

  2. zaszczypawkowany i nie ma się co dziwić .

  3. Jaka znieczulenia dopiero Pan z TIR się zatrzymał.

Z kraju