Jedna ulica dwa wypadki w przeciągu kilku minut

W przeciągu kilku minut na ulicy Kompozytorów Polskich w Lublinie doszło do dwóch groźnych wypadków. Ulica jest zablokowana.

Do pierwszego wypadku doszło około godziny 19:20 na skrzyżowaniu ulic Kompozytorów Polskich i Elsnera. Jadący ulicą Kompozytorów Polskich opel zderzył się z wyjeżdżającym z ulicy Elsnera chevroletem. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Dwie osoby zostały ranne. Oba rozbite pojazdy całkowicie zablokowały skrzyżowanie.

Tymczasem kilka minut później zaledwie kawałek dalej w stronę ulicy Koncertowej, samochód osobowy marki volvo potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście pieszego. Poszkodowany został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Zablokowany jest całkowicie przejazd ulic Kompozytorów Polskich na wprost przez skrzyżowanie z ulicą Elsnera w kierunku ul. Koncertowej, nie ma również wjazdu w Elsnera od strony Koncertowej jak i wyjazdu w kierunku centrum. Komunikacja miejska kursuje objazdami. W miejscu potrącenia ruch odbywa się tylko prawym pasem jezdni. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 21:30.

Do potrącenia pieszej doszło również wieczorem na skrzyżowaniu ulic Popiełuszki i Skautów. Kierujący samochodem osobowym wyjeżdżając z ul. Skautów potrącił kobietę która wchodziła na przejście. Poszkodowana została przewieziona do szpitala na al. Kraśnicką. Doznała złamania nogi i urazu kolana. W tym przypadku nie było poważniejszych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)
2013-09-30 20:55:52

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu