Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jeden dzień prac na Placu Litewskim w 3-minutowym wideo

Jak wygląda dzień pracy podczas przebudowy Placu Litewskiego w Lublinie można obejrzeć na krótkim, gdyż zaledwie 3-minutowym wideo. Zobaczymy na nim co się działo w piątek od rana do późnego wieczora. Przebudowa Pl. Litewskiego ma potrwać do końca kwietnia 2017 roku. Większość najważniejszych prac zostało już wykonanych, jeszcze w tym roku ma się odbyć m.in. próbny rozruch fontanny. W pierwszych miesiącach przyszłego roku do wykonania pozostanie m.in. mała architektura.

(wideo – nadesłane)
2016-11-05 09:10:38

15 komentarzy

 1. No i pięknie
  Cały dzień latali jak ze sraczką i nic nie zrobili
  Zdjęcie było rano zrobić i drugie po południu i dać tytuł
  Znajdz 1 różnicę

  • Stefan widac,że się nie znasz na robocie.Teraz wyobraż sobie ile kilometrów pracownicy wspolnie muszą przejśc w ciągu dnia podczas pracy.Budowlanka to nie sielanka.

   • jak im sie uczyc nie chciało to niech teraz zapieprza..:) pozdro

    • Mówisz że im się uczyć nie chciało, ale wiekszośc z nich ma pewnie wyższe wykrztałcenie ewentualnie lata praktyki. Wyobraź sobie jakby wyglądało miasto bez takich ludzi jak oni, bo ty swoje wykrztałcenie możesz sobie wsadzić w kieszeń przy ich pracy . Więc pomyś co piszesz jak się nie znasz na jakieś pracy 😉

   • budowlanka to nie sielanka? Ja się użeram już rok przy budowie z moimi wszystkimi budowlańcami więc przestań bredzić

 2. Przypadkowy przechodzeń

  Nie liczy się ilość a jakość, większa część prac nie ma efektów wizualnych a przekłada się na trwałość. Jakby ocena podlegała takiemu kryterium to wystarczyłoby poukładać płyty bez umocowania, poziomowania i wtedy efekt byś zobaczył w ciągu 1 dnia cały plac usłany płytami. Czy wtedy byłbyś zadowolony?

 3. jeden pracownik był 16 razy w toi toiu w ciągu jednego dnia ,hmm

 4. A dla czego nie zezłomowali tego pomniczka koniuszego? Większość mieszkańców nie życzy sobie tego celebryty w tak reprezentacyjnym miejscu.

 5. dla uważnych policz ile kostek przybyło ? za szybko ? proponuję w zwolnionym tempie dla opóźnionych

 6. SWS tak budowlanka to nie sielanka,profesionalna budowlanka….Bez urazy,ale widać,że kiepski z Ciebie szef lub zatrudniasz za grosze 'fachowców’ żeby oszczędzić skoro przez rok z nie możesz czegoś ogarnąć.

 7. Technologia jak i jakość wykonywanych tam prac zgniata wasze magisterskie papierki do niczego nie potrzebne 😀