Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Jechali przesadzić konopie indyjskie

Janowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy przewozili w aucie sadzonki konopi indyjskich. Rośliny miały zostać przesadzone na jedno z pól.

Policjanci z Janowa Lubelskiego w czasie wolnym od służby uzyskali informację o nielegalnej uprawie konopi indyjskich. Rośliny miały znajdować się w posiadaniu dwóch braci, 17 i 19-latka.

Mundurowi zatrzymali do kontroli pojazd, którym się poruszali. W trakcie sprawdzania auta okazało się, że w samochodzie znajdowały się 23 sadzonki konopi indyjskich. Razem z braćmi podróżował ich kolega.

Mężczyźni byli w drodze na pole, gdzie mieli posadzić sadzonki. Tam okazało się, że już wcześniej zostało zasadzonych pięć roślin nielegalnej konopi.

Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 28 sadzonek. Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani, przyznali się do uprawy.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii osoba, która nielegalnie uprawia konopie inne niż włókniste podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

68-126559

2018-05-15 11:31:20
(fot. Policja Janów Lubelski)

10 komentarzy

 1. Ufff i człowiek czuje się bezpieczny xDDD

 2. Trzy lala dla producenta śmierci – taka spuściznę pozostawiła nam III RP! Produkcja śmierci zaczyna się jak zwykle od uprawy trawki narkotycznej, ale żniwa będą już na słomie makowej, a konanie w rynsztoku ze skłutymi żyłami przy garnku z kompotem.

  • Jerzy Gondol z Nadwisły

   Anko, nikt na siłę nie wtyka tego badziewia tym durniom i prawdę mówiąc wcale mi ich nie żal, a już z całą pewnością nie uznaję ich za chorych.
   Jeśli taka 'choroba” przytrafiłaby się mojemu dziecku, to naturalnym odruchem rodzica starałbym się mu pomóc kierując go na przymusowy odwyk, ale jakby po odwyku znów popadło w to samo bagno, to z przykrością, ale przyglądałbym się jak zdycha we wspomnianym przez Ciebie rynsztoku.

  • Dziura w całym

   „Zalegalizować mariuanen? A po co, na co to komu?”
   Papierosy też niosą śmierć, więc idąc za twoim tokiem rozumowania to sprzedawców oraz rządy, które pozwalają na legalny obrót nimi też trzeba by traktować jak przestępców.

 3. Kłapali zębami wszędzie i do wszystkich to się przekonali że milczenie jest złotem.Takie są czasy że lepiej cicho siedzieć i nie pokazywać jakim to się jest zaradnym.Wygrać w tottka i zbierać puszki po piwie nikt z otoczenia nie posądzi że jesteś majętny.

 4. Narobić sobie smrodu w papierach od młodego nie problem.

 5. Może myśleli ze to truskawki

Z kraju

Polityka i społeczeństwo