Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał volkswagenem 147 km/h w obszarze zabudowanym

W niedzielę w miejscowości Kozłówka lubartowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem marki Volkswagen. 38-latek jechał z prędkością 147 km/h w obszarze zabudowanym.

W niedzielę przed południem lubartowscy policjanci w miejscowości Kozłówka zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena.

38-latek przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 97 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania. Ponadto kierowca osobówki, mieszkaniec gminy Serniki został ukarany mandatem karnym, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

Policjanci przypominają, że zbyt szybka jazda to nie tylko możliwość utraty prawa jady, mandatu czy punktów karnych, to niestety realne zagrożenie dla życia i zdrowia dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego też apelują do kierujących o zdjęcie nogi z gazu oraz o ostrożną i bezpieczną jazdę.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

  1. Cytując klasyka: przynajmniej nie był powolniakiem.

  2. Pewnie policjanci uratowali komuś życie , a jego przed odsiadką w kryminale . Przemyśl to chłopie , a przy okazji może będziesz jednym z pierwszych pasażerów w ” PKS ” które to obiecał Kaczyński .

  3. Po prostu szybki i wściekły …..a z nauki jazdy zapamiętał tylko tyle ze prawa noga to gaz ….

  4. Ograniczenia prędkości to także przepisy nieżyciowe. Idąc dalej można powiedzieć, że wszystkie przepisy są nieżyciowe. No może za wyjątkiem tych, które dotyczą pieszych i rowerzystów.

  5. 10 punktów? Smiech na sali 🙂 róbcie tak dalej i się dziwcie ze kierowcy bagatelizuja przepisy. A moze mu prawko na 3 miesiace zatrzymacie? Buahaha i tak bedzie jezdzil albo ogarnie prawko z dokumencikpl.

  6. VOLKSWAGEN DAS AUTO NIE DAM, SKODA

    Przynajmniej nie był powolniakiem, volkswagen to jest prestiż, pewien status, nie to co renault, peugeot, skoda, czy plebsie bmw

  7. Ja bym uzupełnił jeszcze apel policjantów to nie tylko zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego , ALE również dla mieszkańców tego terenu zabudowanego, piesi na chodniku, dzieci mieszkające przy drodze o poziomie hałasu i spalinach już nie wspomnę. Won swołoczy!!!