690 680 960

Targi Agro-Park 2019 już za kilka dni

Nowe maszyny rolnicze na sezon 2019, dealerzy z całej Polski i z zagranicy, konferencja o ochronie upraw – to wszystko już 2 i 3 marca w Targach Lublin. Największe wydarzenie rolnicze w Polsce wschodniej już w ten weekend. Rolniku – nie może Cię zabraknąć!

Lublin
2019-03-02, 09:00

Targi Agro-Park to wydarzenie o dużej skali, cieszące się prestiżem oraz zaufaniem rolników z całego kraju. Co roku dziesiątki tysięcy ludzi z województwa lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego gromadzi się na Targach zanim rozpoczną się prace polowe. Rolnicy przybywają na Tragi, by zapoznać się z ofertą maszyn i urządzeń dostępnych u najlepszych dealerów, a także by poszerzyć swoją wiedzę i jak najlepiej przygotować się do rozpoczęcia prac polowych na wiosnę.

Największa ekspozycja w historii

XII edycja Targów Rolniczych Agro-Park będzie imponująca pod względem wielkości ekspozycji i ilości wystawców. Ekspozycja będzie zajmować 15 000 m2, co czyni ją największą w historii tego wydarzenia – mówi dyrektor projektu ze strony Targów Lublin Mirosław Maciej Wituch. Pojawią się najważniejsze marki ciągników i maszyn dostępne na polskim rynku: New Holland, John Deere, Claas, Valtra, Kubota, Case, Steyr, Zetor, McCormick, Samasz, Metal-Fach, Pronar, Kuhn, Deutz, McHale, Fendt, Bury, Belarus, Unia, Sipma. Udział w Targach wezmą również zagraniczni producenci m.in. z Danii i Austrii.

Po raz pierwszy pojawi się 40 nowych firm, by zaprezentować swoją ofertę dla rolników na sezon 2019. Ekspozycja będzie niezwykle różnorodna – pojawią się nie tylko maszyny, ale także nawozy, środki ochrony roślin i usługi dla rolnictwa. Nie zabraknie nasion i pasz oraz wyposażenia budynków inwentarskich. Podczas Targów Rolniczych znajdą coś dla siebie również osoby, zainteresowane finansami dla rolnictwa, budownictwem wiejskim, czy technologiami OZE. Zainteresowani ochroną upraw będą mieli okazję wziąć udział w konferencji prowadzonej przez ekspertów.

Targi Rolnicze Agro-Park 2019
2-3 marca 2019, godz. 9:00-17:00
Targi Lublin S.A.
Ul. Dworcowa 11
Wstęp bezpłatny

2 komentarze

  1. A BMW czy Audi dla syna bendą ?

  2. Czy tylko dla rolników? Kto ma ochotę na pokaźny bochen chleba, smalczyk, słodką niespotykaną w sklepie chałwę, placek z marchewki lub buraczków, ekstrudowaną soję, czy wreszcie grill wędzarnię do ogrodu, nie będzie zawiedziony. Gdy nic nie przypadnie do gustu, zawsze można skoczyć na pobliski basen 😉

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)