Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Janów Lubelski: Karambol pod komendą policji. Cztery osoby trafiły do szpitala

We wtorek w Janowie Lubelskim doszło do zderzenia pięciu aut, w tym nieoznakowanego radiowozu. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13 na ul. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim. W skręcający, w lewo w kierunku komendy policji, nieoznakowany radiowóz marki Fiat uderzył jadący od strony Frampola pojazd marki Volkswagen Passat. Rozpędzone auto uderzyło w bok radiowozu po czym odbiło się i z impetem wjechało w zaparkowane na policyjnym parkingu auta. Ostatecznie volkswagen zatrzymał się na chodniku przed wejściem do komendy. Łącznie uszkodzonych zostało pięć pojazdów.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy strażaków, pogotowie ratunkowe i policja. Cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala, dwóch funkcjonariuszy policji z fiata oraz dwie osoby z volkswagena.

Jak wstępnie ustalono kierujący volkswagenem jechał z nadmierną prędkością i podjął manewr wyprzedzania, zaraz za przejściem dla pieszych. W tym samym momencie nieoznakowany radiowóz policji skręcał w kierunku komendy.

W zdarzeniu ucierpiały również auta stojące na parkingu, dwa ople i ford.

Droga wyjazdowa z Janowa Lubelskiego do Frampola jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują auta na objazdy.

Funkcjonariusze janowskiej policji ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

2014-06-24 14:59:14
(fot. lublin112.pl)

27 komentarzy

  1. Witam , małe sprostowanie , nie terenowy Nissan a Opel , jeśli chodzi Redakcji o brązowe auto na fotce nr.8 i 9. Pozdrawiam

  2. dokładnie zawsze winny będzie każdy oby nie wy, miałam tą samą sytuację facet skręcał w lewo i nie włączył kierunku ja zaczęłam wyprzedzać i bum, facet tak wmawiał mi winę że na oświadczeniu napisałam że to ja popełniłam błąd. Facet szczęśliwy że wmówił mi winę. Minęło kilka dni i dzwonił do mnie z pretensjami że nie chcą mu wypłacić odszkodowania, jak się okazało wina nie była moja tylko jego, oni też nie są głupi w tych ubezpieczalniach. Rozrysują to tak że wyjdzie co i jak. Niestety już było za późno na odkręcenie wszystkiego więc teraz jestem czujna.

  3. a mam pytanko co to za policjanci spowodowali ten karambol?????

  4. policja jest nieuczciwa ja pitole :/ policjant był zobowiązany spojrzeć w lewe lusterko zanim włączy kierunkowskaz czy wcześniej nie był wyprzedzany przez inny pojazd a to, że za przejściem dla pieszych to nic nie znaczy, bo linia jest PRZERYWANA !!! Winny jest sam policjant !!!!!!!!!

  5. I jeszcze jedno skoro wyprzedzający jechał szybko, bo tak trzeba wyprzedzać niż jechać z taką samą prędkością co policjant lub 5-10km/h więcej, paranoja z policji

  6. Kto wymusił pierwszeństwo
    ?

  7. tajne k***y i tak sie chłopaczynie do d**y dobiorą 🙂 nagranie z monitoringu który łapie akurat odcinek drogi zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach standard…