Jadące rowerem dziecko potrącone przez hyundaia. Ul. Pawia ponownie zablokowana (zdjęcia)

Kolejne dzisiejszego popołudnia zdarzenie drogowe na ul. Pawiej w Lublinie. Tym razem potrącony został jadący rowerem chłopiec. Na miejscu pracują policjanci, droga w obu kierunkach jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 15 na ul. Pawiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Wspólną potrącony został rowerzysta. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, dziecko poruszało się chodnikiem w stronę ul. Kunickiego. Kiedy wjechało na przejście dla pieszych, zostało potrącone przez hyundaia, którego kierowca jechał w kierunku Drogi Męczenników Majdanka.

Chłopiec trafił pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ul. Pawia jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)

24 komentarze

 1. Choć jeden nauczy się, że rower przez przejście się prowadzi.

  Co do ustaleń Policji, to inteligencją się nie popisali. Nie da się Wspólną jechać (jak to dziecko) w stronę Kunickiego, bo Wspólna jest równoległa do Kunickiego. Wygląda na to, że jechał od Garbarskiej w stronę Robotniczej.

  • Rowerzysta poruszał się ul. Pawią w stronę ul. Kunickiego. Przy Wspólnej miało miejsce zdarzenie.

   • Hmm na zdjęciu Hyundai stoi na Pawiej, a nie na Wspólnej i odgrodzone jest przejście przez Pawią, a nie przez Wspólną.

    • „Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 15 na ul. Pawiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Wspólną potrącony został rowerzysta”

     Obaj uczestnicy jechali ul. Pawią. Dziecko chodnikiem w stronę ul. Kunickiego. Kierowca auta poruszał się od strony ul. Kunickiego. Na przejściu dla pieszych, obok skrzyżowania z ul. Wspólną, doszło do potrącenia.

     • 72 lata na Kośminku

      tradycyjnie redakcja jest najmądrzejsza

      • Tradycyjnie, ktoś chce być mądrzejszy, kto nie był na miejscu zdarzenia i nie ustalał okoliczności tego zdarzenia :). Komentarz pozostawić jednak musiał 🙂

       • 72 lata na Kośminku

        a redakcja była i wszystko widziała, wie najlepiej bo jest redakcja,śmieszne pismactwo. Proponuję zrobić mi szlaban na wpisy

   • Tak tylko karetka jak i policja pojechała na około przez Kamieną zamiast Pawią

 2. Mieszkanka Pawiej

  Nie zdziwiłabym się gdyby rowerzystą okazał się jeden z miejscowej młodzieży, którzy od rana do nocy w weekendy jak nie deskorolką to rowerami jeżdżą po całej szerokości ulicy po 5,6-ciu i nic sobie z tego nie robią, nawet gdy samochody jeżdżą jedną stroną ulicy oni drugą stroną na deskach lub rowerach.

 3. Profesjonalny kierowca bolta, ciekawe jakiego pochodzenia… Czy chociaż miał prawo jazdy

 4. Bolce zaczynają szaleć. To było do przewidzenia… Najlepiej to niech wożą ludzi za darmo, z dobrego serduszka, a cały dochód niech idzie do Estonii, a nie tylko 20 procent 😀

 5. i ten TAXI na dachu to co to ma być ? Wy nie jesteście TAXI tylko wykonujecie okazyjny przewóz osób. Nie macie pojęcia o ulicach miast i ważnych punktach w mieście, nos cały czas w smartphoniku, zero myślenia. Jesteście dziady i działacie na szkodę Polski wyprowadzając pieniądze poza nasz kraj !

  • A co? na dworcowym słupku sie nudzi ze jakies durne komentarze tu wypisujesz i próbujesz na siłę zabłysnąć?

  • Z tego co wiem to ci z Bolta mają takie same licencje, jak Szeryf z Wólki, biorący stówę za kurs z PKP na Chodźki.
   Tyle, że u nich taki kurs kosztuje kilkanaście złotych i wykonują go nowym samochodem, a nie 20-letnim trupem. Może stąd ten ból zadu?

  • ma na drzwiach numer i koziołka! czyli ma licencję Gminy Lublin i ma koguta czyli jest prawidłowo oznakowanym pojazdem Taxi.

 6. Będziesz się cieszył jak upadnie taxi a bolt będzie miał ceny na poziomie pana Tadzia z PKP, bo wtedy będą podnosić z grubej rury. Tak już jest. i wtedy będziemy wspominać dawne czasy. Bo co stare, nie zawsze jest złe 🙂 miłego wieczoru i uśmiechu na twarzach mimo wszystko

  • Komuna się skończyła i boli 1313

  • Pabloo(oryginał)

   Ja się do ciebie uśmiecham, ale jak przez rok jeździłem taxi tzw. legalnie, to musiałem wypluć z portfela 5000 na wszystkie potrzebne urządzenia i kursy. I co ? zapytaj „Prędkiego” gdzie się podziewały moje pieniądze za abonament i ilu „kolegów”z radia jeździło na bani, ze śmierdzącymi autami, wódą i papierochami. gdzie moja tzw. kaucja. Nie da się uregulować legalnego wg. Ciebie TAXI, bo czuć je komuną. Oczywiście są wyjątki jako korporacje, ale ludzie widzą i „czują” co się u Was dzieje. Dlatego wybierają alternatywę. Z tego co wiem, Bolty z licencją i kogutem mogą poruszać się pasem TAXI-BUS. Tyle w temacie kolego.

   • KOMUNA to mało !

    Działa to tak u nas w mieście !
    Na biurku w KIA na Warszawskiej stoi reklama TAXI. Nie napisze jakie to TAXI bo to tak jest w każdej.

    Dzwonie więc zamówić kurs.
    Odbiera jakaś „Grażyna” z głębokiej komuny.

    Mówię do Pani, że poproszę TAXI pod „KIA na Warszawska”.
    A ona do mnie nie miłym tonem ( nakazującym ) – Jaki to numer budynku ?
    Mowie, jej że nie wiem !
    Argumentuje, że salon KIA jest tylko jeden na Warszawskiej więc Pan „Janusz Sałaciarz” wie gdzie to jest.

    To ta Pani do mnie z pretensjami, że one musi wklepać w system nr budynku.

    To jej mówię, że mnie nie interesuje co ona musi wklepać a czego nie musi i proszę o nie obarczanie mnie swoimi problemami. !

    Na co Pani mówi, że bez numeru posesji to ona mi TAXI nie wyśle bo „system” !!!

    Nie wierzyłem w to co słyszę !
    Z takim podejściem do klienta.

    W salonie powiedziałem, że to taxi które oni reklamują na biurku serwisu to nie wie gdzie gdzie jest ich SALON KIA WARSZAWSKA.

    Włączyłem aplikacje BOLT’a i ukraiński kierowca z ZAPOROŻA wiedział gdzie jest KIA WARSZAWSKA.

 7. gnojek się nauczy że się na przejście nie wjeżdża

 8. Nowy most w formie górki na jezdni ogranicza zupełnie widoczność – tam będzie dochodziło do wypadków. Projektowali to kretyni.

 9. Cały czas to samo. Bolt kontra sałata. Tylko mało kto pisze o ilości kolizji z udziałem młodych ludzi w samochodach Bolta. Jeżdżą jakby nie znali przepisów a prawda jest taka że wystarczy popatrzeć co robią za kierownicą codziennie. Zawracanie na podwójnej ciągłej na skrzyżowaniu wymuszanie pierwszeństwa to norma. Każdy może walnąć babola na drodze ale w przypadku tych gości to jest przesada. Zachowują się gorzej niż salaciarze których absolutnie nie mam zamiaru bronić. Tam też orły szybują.
  A co do licencji. To niech mi kolega który wrzucił komentarz odpowie dlaczego jest tak że tylko taksówkarze muszą przedstawić wszystkie dokumenty legalizacja taksometru kwity na kasę fiskalną przegląd na samochód oczywiście na taksówkę pokazać wbite w dowodzie rejestracyjnym że samochód jest zarejestrowany na taxi a przewoźnicy bo nie mówię o kierowcach przewoźnicy bolta składali na piśmie deklarację że uzbroją samochody w kasy fiskalne i taksometry Jak według ciebie i według polskiego prawa jest to możliwe że jednych traktuje się inaczej a drugim się folguje. afekt złożony wpisany deklaracji jest taki że oczywiście każdy zadeklarował że kupi kasę fiskalną i taksometr bo nie ma innej możliwości póki co na dzień dzisiejszy i do tej pory 90% kierowców bolta jeździ bez wymaganych urządzeń jako taksówkarz nie mam nic do żadnego kierowcy bolta który jeździ z taksometrem mi osobiście nie przeszkadza nawet na postoju jeżeli ma kasę fiskalną stoi tak samo jak ja traktuję go jako konkurencje taką jak każdą inną korporację wszystkich pozostałych uważam za nielegalnych przewoźników jeżdżących bez wymaganych urządzeń licencja i naklejki na drzwiach z numerem bocznym nie świadczą o tym że samochód spełnia wymogi dotyczące ustawy o przewozie osób. i skoro kierowcy Bolton jeżdżą z kogutami taxi to chciałbym zobaczyć ile z tych samochodów ma w bitwę w dowodzie rejestracyjnym że samochód jest użytkowany jako taksówka. a dodatkowo skoro już jeździ na dachu z kogutem taxi to jak możemy mówić o okazjonalnym przewozie taxi to taxi zgodnie z ustawą tutaj nie ma wyjątków

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja