690 680 960

„Ja cię k… odstrzelę, żebyś o tym wiedział”. Internauta grozi wiceministrowi aktywów państwowych

Artur Soboń pokazał na Twitterze wiadomość jaką otrzymał od internauty. Grozi on wiceministrowi aktywów państwowych słowami: „Ja cię k… odstrzelę, żebyś o tym wiedział”.

Wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń zdecydował się na opublikowanie wiadomości jaką dostał od internauty. Zawiera ona groźby pod adresem wiceministra oraz wulgaryzmy.

„Ty k… przyjdzie czas na ciebie”, „Ja cię k… odstrzelę, żebyś o tym wiedział”, „Prosto między oczy”, „Znajdę cię i was wszystkich”, „Żarty się już skończyły, licz swoje dni”, „Tik, tak, tik, tak” – napisał internauta do Artura Sobonia.

Artur Soboń zapis rozmowy z aplikacji Facebook Messenger zamieścił w serwisie Twitter i skomentował całą sprawę: „Nigdy tego nie robię, ale to już chyba troszkę za daleko… może jednak klient dla ⁦Polska Policja?

Artur Soboń to poseł na Sejm VIII i IX kadencji (od 2015), wiceminister inwestycji i rozwoju w latach 2018–2019, wiceminister funduszy i polityki regionalnej w 2019, zaś od 2019 r. wiceminister aktywów państwowych.

(fot. Artur Soboń)

64 komentarze

 1. Biedaczyska uwzieli sie na nich!!!!

 2. Pewnie ktoś chce podziękować za spełnione obietnice 😉 te zamówienia dla WSK albo jakiś górnik

 3. JAK KTOS Z PIS TO ODRAZY OLABOGA!! CODZIENNIE NA INTERNETU MOŻNA PRZECZYTAĆ SETKI ROZNYCH GROZB SKIEROWANE POD ADRESEM POLITYKÓW PO I CO ?

 4. A stary kawaler siedzi i zawija te sreberka.

 5. Prowokacja PISU

 6. banda nieudaczników u władzy a już myślałem ,że PO poprzednich nie będzie gorszych a tu niespodzianka

 7. Co się rozjechało w formatowaniu tekstu? Przenoszone są pojedyncze litery. Nie da się tego normalnie czytać.

  • Nie widzimy takiego problemy, prosimy o kontakt na maila lub przez FB.

   • Tak jest, coś się zrypało. Na końcach wersów dzieli wyrazy bez myślnika, więc np. w poście ABC „czytać” wygląda jak „cz ytać”.

    • Naprawdę nie wiemy o co chodzi, nie widać tego u nas… dobrze byłoby przesłać do nas screen.

 8. Ahahaha, mowa miłości. Ale powiedz coś na muzułmanów zaraz cię lewole zjedzą i wiadro pomyj wyleją. Ale jak widać im wolno już wszystko. I żeby było jasne, nie jestem za pis-em bo to całe prawo i sprawiedliwość to taka sama je**** lewica jak wy tylko wycierająca sobie m**** kościołem i podbierająca wyborców Konfederacji. Jesteście śmieszni, do bólu wieje od was hipokryzją. Czekam aż wyruszycie kolejny raz z kredą gdy dojdzie do zamachu gdzieś w Europie jako wasz wielki i powalający na kolana akt sprzeciwu wobec agresji. No normalnie lepsze to niż wszystkie nakręcone do tej pory kabarety razem wzięte.

 9. Nie wiem dlaczego ale twarz i głos tego wiceministra kojarzy mi się zawsze z taką polityczną gn.dą jak Czerepach z Rancza z tym, że Czerepach o długość Drogi Mlecznej wyprzedza Sobonia inteligencją.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas