Idziesz na przystanek? Sprawdź czy jest tam gdzie był jeszcze wczoraj

W związku z remontami ulic w Lublinie kilka przystanków zostało zlikwidowanych lub tez przeniesionych. Pasażerowie narzekają na brak informacji.

Od czwartku zmianie ulegają lokalizacje kolejnych przystanków w Lublinie. Tym razem w związku z remontem ulicy Zemborzyckiej przystanek Elektromontaż 02 zostanie zlikwidowany, natomiast w zamian za to powstaną w pobliżu dwa inne przystanki, na których będą zatrzymywać się autobusy komunikacji miejskiej.

Dla linii nr 17, 19 i 50 przystanek zostanie zlokalizowany na ulicy Diamentowej obok szkoły, natomiast autobusy linii nr 25 będą zabierały pasażerów z nowego przystanku na ul. Zemborzyckiej, zlokalizowanym tuż przed skrzyżowaniem z ul. Diamentową. Zmiana ta jest tylko czasowa i za około 2-3 tygodnie wszystko powróci do stanu obecnego.

Przypominamy również, że od wczoraj lokalizacje zmieniły przystanki u zbiegu ulic Jana Pawła II i Armii Krajowej. Tam przystanek Bociania 01 został przeniesiony o około 40 metrów w kierunku os. Poręba i zlokalizowany w rejonie skrzyżowania ul. Bocianiej z ul. Tymiankową, natomiast Bociania 02 został przeniesiony o około 160 metrów w kierunku os. Poręba i zlokalizowany pomiędzy wiaduktem a ul. Tymiankową. Natomiast przystanek Jutrzenki 01 przeniesiono o około 140 metrów w kierunku ul. Orkana i zlokalizowano pomiędzy ul. Orkana a ul. Tatarakową a przystanek Szmaragdowa 02 znajduje się około 80 metrów dalej w kierunku ul. Filaretów.

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.705zł -0.64%
  • GBP 5.2657zł 0.1%
  • EUR 4.5272zł -0.06%
  • CHF 4.1301zł -0.11%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W lubelskim skansenie zasieją konopie
  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS