Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pod Bychawą dachowała honda. Trzy osoby trafiły do szpitala

Wieczorem na drogach naszego regionu doszło do kolejnego wypadku. Tym razem zawiniła prędkość.

Do wypadku doszło w środę około godziny 19:50 w miejscowości Marysin pod Bychawą. Dachował tam samochód osobowy. Jak nas poinformowano, kierujący hondą mężczyzna, jadąc od strony Gałęzowa, na łuku jezdni stracił panowanie nad kierownicą. Pojazd zjechał na pobocze a następnie do przydrożnego rowu i dachował zatrzymując się na polu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. W aucie znajdowały się trzy osoby, wszystkie z nich zostały przetransportowane do szpital. Dwie do Bychawy, jedna do Lublina. Jak ustaliliśmy, dwie osoby znajdujące się w bychawskim szpitalu doznały ogólnych potłuczeń ciała, trzecia zaś osoba, poważniejszych obrażeń, jednak nie zagrażających życiu.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że przyczyną zdarzenia była zbyt duża prędkość, z jaką kierowca poruszał się w tym miejscu. Kierujący był trzeźwy. W miejscu wypadku, na drodze wojewódzkiej nr 834 Bychawa – Stara Wieś, nieprzejezdny jest jeden pas jedni w kierunku Bychawy.


Większy widok mapy

(fot. lublin112)
2015-01-14 20:55:26

45 komentarzy

  1. Słuchaj „Koleżanko” w Bychawie na wszystkich ulicach jest ograniczenie do 50 km/h i po kolei są przejścia dla pieszych a jak mówisz, że chłopaki mają pasję to niech ją rozwijają u siebie za oborą a nie w mieście gdzie od „Dragona” pod rondo za „Kwiatkiem” łapią niekiedy 150 km/h i chwalą się wszem i wobec swoimi wyczynami !!! Ci dwaj co z nim jechali to pewnie też w du…pę włazili kierowcy a powypadali oknami !!! Tak że dachowanie w szczerym polu to dla niektórych z nich któraś z kolei szansa od Boga, których pewnie zostawił na poprawę.

  2. ale starewsiaki są najlepsi,najszybsi i koniec tematu

    • ale popapraniec z ciebie Kamilo TYLKO SIĘ NIE POSRAJ , pewnie też z tej starej wiochy jesteś co to jej tak bronisz

  3. ”anioł” skąd ty możesz wiedzieć kur… cokolwiek jak tam nie jechałeś ja właśnie byłem w tym samochodzie to wiem a 150 km/h to ty możesz łapać czinkłaczento a o takim możesz pomażyć

  4. Jak wy dojedzieta tera do waszy knajpy dragóna na kopytka ło jezu ło ło ło

  5. Komentarzy ,,wszystko-wiedzących” nie da się po prostu czytać. Ile trzeba mieć nienawiści i rozumu żeby pisać takie rzeczy? Nikt nie wie jak było, nikt tam nie był i skąd pomysły na takie komentarze nie wiadomo skąd wzięte ? Domysły i wyobrażenia? Takie rzeczy to można jedynie zostawić dla siebie. Całe szczęście, że nic nikomu się nie stało! Po niektórych komentarzach można nawet zauważyć radość z tego co tam się wydarzyło. Radość? Jak można cieszyć się z cudzego nieszczęścia? Ciekawi mnie bardzo co byście mówili na to jakby wam się przydarzyło coś takiego albo komuś z waszych znajomych? Miło by było czytać takie rzeczy? nie sądzę ! TO jak żyją sobie inni i co robią to ich sprawa, warto zająć się sobą ! I do zapamiętania: nawet najgorszemu wrogowi złych rzeczy się nie życzy!

  6. popieram kamila macie coś do nich to w oczy a nie anonimowo bo tak robią największe lamusy