690 680 960

Gruzini zatrzymani na gorącym uczynku. Kradli m.in. perfumy, biżuterię i okulary (zdjęcia)

Policjanci z Bełżyc zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży trzech obywateli Gruzji. Mężczyźni kradli kosmetyki, ubrania, obuwie, artykuły spożywcze oraz biżuterię.

W miniony wtorek bełżyccy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży. Trzej obywatele Gruzji w wieku 41, 52 i 63 lat ukradli okulary, zegarek i biżuterię o wartości blisko 600 zł. Wszyscy zatrzymani trafili na komisariat.

Mundurowi ustalili miejsce zamieszkania mężczyzn i podczas przeszukania natrafili na kolejne przedmioty pochodzące z przestępstwa, kosmetyki, ubrania, obuwie, artykuły spożywcze oraz biżuterię. Jak się okazało Gruzini na terenie Bełżyc dopuścili się szeregu kradzieży.

Policjanci udowodnili im także dokonanie kradzieży pieniędzy w kwocie 600 zł na szkodę jednego ze współlokatorów. Policjanci odzyskali całość skradzionego przez nich mienia, które wróci do właścicieli.

Mężczyźni usłyszeli trzy zarzuty kradzieży, do których się przyznali i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze. Ponadto zostali ukarani mandatami karnymi za kradzieże – wykroczenia w trzech sklepach w Bełżycach. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od zatrzymanych mienie o wartości 4200 zł.

Gruzini zatrzymani na gorącym uczynku. Kradli m.in. perfumy, biżuterię i okulary (zdjęcia)

Gruzini zatrzymani na gorącym uczynku. Kradli m.in. perfumy, biżuterię i okulary (zdjęcia)

(fot. Policja Bełżyce)

3 komentarze

  1. No niesamowita akcja , pewnie „policja” zaliczy to jako jeden z większych sukcesów drugiego półrocza, bo tak wielkiej zorganizowanej grupy przestępczej nie ujawniono od dłuższego czasu……..SZOK, po prostu PROFESJONALIZM NA CAŁEGO.

  2. Chyba komuś zależy na pogorszeniu naszych stosunkóiw z Gruzją, a to kraj, który najbadziej szanuje Polskę a Lech Kaczyński jest tam bohaterem narodowym.

    • No oczywiście to wielki nasz przyjaciel. A prezydent który tak bardzo szanował nieboszczyka Kaczyńskiego okazał się zwykłym oszustem, który uciekł z kraju.

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas