690 680 960

Groźny wypadek w oku kamery. Nie ustąpiła pierwszeństwa, z wraku musieli uwalniać ją strażacy (wideo)

W środę rano na jednym ze skrzyżowań w Łukowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Moment wypadku został zarejestrowany przez jedną z kamer miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano na ul. Wyszyńskiego w Łukowie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że doszło do zderzenia samochodu marki Ford Mondeo i samochodu marki Ford Focus. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów wynikało, że kierująca focusem 23-latka z gminy Wola Mysłowska, wyjeżdżając na skrzyżowaniu z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej fordem mondeo 48-letniej łukowiance, doprowadzając do zderzenia osobówek.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W jednym z pojazdów pozostawała kierująca. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanej i wraz z ratownikami medycznymi ewakuowali kierującą poza pojazd – relacjonują strażacy z PSP w Łukowie.

W wyniku zderzenia kierujące pojazdami kobiety doznały obrażeń ciała i przewieziono je do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznały nie zagrażają ich życiu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku i publikują nagranie momentu zderzenia obu pojazdów – ku przestrodze. Przez kilkadziesiąt minut droga krajowa nr 63 była zablokowana, ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami.

(fot. wideo Policja Łuków\PSP Łuków)

9 komentarzy

 1. nie widac czy miala zielone czy nie ale nawet nie zwolnila, nie upewnila sie czy nic nie jedzie, czysta głupota z taka predkoscia wjezdzac na skrzyzowanie na ktorym nic nie widac za domem na rogu, prawo jazdy znalazla w czipsach?

 2. Brakuje mi tu tekstów o Świętych Krowach. No i coś o rowerzystach niepotrafiących kierować, by się przydało napisać.
  A na forum cisza, jak po wodowaniu świeżo zakupionej 20-letniej aŁdicy.

  • a co do sprawy ma styl jazdy mondeo, jakby nie mondeo to by przywaliła w dostawczaka.

  • Rowerzyści to święte krowy, jadąc wzdłuż chodnika po ścieżce rowerowej nawet nie zwalniają przejeżdżając wyjazd z posesji, a przecież przecinają drogę zarezerwowaną dla aut. Swoocz.

 3. A dzisiaj jakiś audicomyślący wyjechał mi prosto pod maskę z Wilczej (droga podporządkowana) przecinając skrzyżowanie (Wilcza/Wyzwolenia). Nagranie jest ale co to da jak widok z boku.

 4. wcale nie patrzyła na pierwszeństwo, jakby nie przywalił jej mondeo to wjechałaby w bok białego dostawczaka, ameba.

 5. Jak rowerzysta ma pierwszeństwo i zostanie potrącony to zaraz rozlegają się głosy, że mógł poczekać, po co się pchał, dlaczego nie zwolnił.

  Moje pytanie:
  Dlaczego kierujący Mondeo nie zwolnił? Co by się stało gdyby się rozejrzał, poczekał?
  Cmentarze pełne są tych co mieli pierwszeństwo.

 6. Baba ma zawsze pierwszeństwo.

 7. Ten z zamazanym napisem TOYOTA zapsuł cały film.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie