Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek w miejscowości Pociecha

Przed godziną 12-tą w miejscowości Pociecha, na drodze krajowej nr 17, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych, w wyniku czego trzy osoby zostały ranne.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Pociecha, tuż za przystankiem autobusowym. Czołowo zderzyły się toyota corolla z hondą jazz. W wypadku brał również udział volkswagen, który był holowany przez jedno z aut.

Trasa w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Tomaszowice oraz Krasienin. Jak udało nam się ustalić ruch zostanie wznowiony około godziny 13:45, jednak trzeba będzie się jeszcze liczyć  z utrudnieniami w tym miejscu.

6 komentarzy

 1. Ktoś na CB mowil ze nagral samo zdarzenie i wrzuci na youtube….

 2. W wypadku tym ciężko ranna została moja siostra, która jechała tą Hondą. Czy ktoś może mi udzielić bliższych informacji ? O ewentualny kontakt proszę na numer gg 4643309

  • Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem. – Kierowca toyoty holował volkswagena. W pewnym momencie kierujący vw zahamował, a wtedy kierowca toyoty stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka hondę. Wszyscy kierowcy są w szpitalu. Byli trzeźwi – informuje Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.

   • Pytanie tylko ile musiał jechać że go aż tak zniosło. bo to nie jeden pas, a aż dwa pasy udało mu się przejechać.
    Do tego zastanawia mnie jak musiał ostro hamować w takim razie kierujący VW żeby zaistniała taka sytuacja i długość tej linki holowniczej ze pozwoliła na przejechanie 2 pasów.

 3. Udało się Wam znaleźć ten film na yt? Moj znajomy prowadzil Jazz’a. mocno im sie oberwalo zupełnie bez ich winy i o ile takie nagranie nie ma mocy dowodowej to moze mimo wszystko byc przydatne w sądzie.
  Pozdr. Michal