690 680 960

Groźnie wyglądająca kolizja rozliczona mandatem (zdjęcia)

W miniony czwartek na drodze krajowej nr 74 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście zakończyło się ono jedynie na uszkodzonych pojazdach. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w czwartek na drodze krajowej nr 74. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych w miejscowości Płoskie w powiecie zamojskim. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że obaj uczestnicy jechali w kierunku Szczebrzeszyna. Kierujący toyotą 35-latek na skrzyżowaniu zatrzymał się i oczekiwał na możliwość bezpiecznego skrętu w lewo. Wtedy w tył jego pojazdu uderzył jadący za nim mężczyzna kierujący renaultem.

72-letni kierowca renaulta został przewieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Po wykonanych tam badaniach mógł wrócić do domu, okazało się bowiem, że poza niegroźnymi dla jego zdrowia potłuczeniami nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Dla 72-latka kolizja zakończyła się mandatem karnym w wysokości 1050 złotych. Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na powstałe w nich uszkodzenia.

(fot. Policja Zamość)

Jeden komentarz

  1. to jakaś kpina – za takie uszkodzenia powinni mu zabrać kwity i mandat co najmniej 5 tys.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas