Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Groźne zderzenie aut na skrzyżowaniu. Trwa akcja służb ratunkowych (zdjęcia)

Dwa pojazdy zderzyły się w podlubelskich Zemborzycach. Na miejscu pracują ratownicy medyczni, strażacy i policjanci. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 14 w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie koło Lublina. Na drodze powiatowej prowadzącej w kierunku Zalewu Zemborzyckiego, czyli tzw. „Tatarówce”, zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca volkswagena wyjeżdżał z drogi serwisowej biegnącej wzdłuż trasy S19 Lublin – Rzeszów. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu iveco, którego kierujący jechał drogą powiatową w kierunku wiaduktu nad drogą ekspresową.

Obecnie trwają działania służb ratunkowych. Dojeżdżają kolejne ambulanse i zastępy strażaków. Policjanci będą też ustalać szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

3 komentarze

  1. tam caly czas wymuszaja pierszenstwo jechalem nie raz

  2. Koniecznie trzeba zrobić światła!

    • Wystarczy patrzeć na znaki i stosować się do nich a nie wymuszać. Jeżdżąc tamtendy codziennie co najmniej raz na dzień kierowcy wymuszają na mnie pierwszeństwo przejazdu.

Dodaj komentarz