Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groziła mężowi nożem, chciała pieniędzy na papierosy. Mężczyzna wezwał policję

W miniony czwartek świdniccy policjanci interweniowali w jednym z domów na terenie gminy Piaski. Mundurowi zatrzymali 36-latkę, która groziła mężowi nożem.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek po południu na terenie gminy Piaski. Policjanci otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, z którego wynikało, że jego żona agresywnie się zachowuje. Kobieta miała grozić mężczyźnie nożem.

Na miejscu policjanci ustalili, że 36-letnia kobieta przy użyciu noża groziła mężowi i żądała wydania jej pieniędzy na papierosy. Zarówno kobieta jak i mężczyzna byli nietrzeźwi. 36-latka została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu.

W sobotę kobieta została doprowadzona do sądu, który zastosował wobec niej tymczasowy areszt. W przeszłości kobieta była już karana m.in. za znęcanie się nad swoim mężem. Grozi jej kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

 1. Piaski świat patologii

 2. No i dobrze , moją teź powinni tam wziąć.
  Teraz niech z herbaty robi skręty i jara. Bo tam nikt nie częstuje fajkami , tylko na wymianę lub za kasę moźna mieć.
  Herbatę teź trzeba mieć .

 3. jak wytepić patologię ? oto jest pytanie

  Żeby tak trafil się ktoś mądry z pomysłem ” jak skutecznie i humanitarnie wytępić patologię ” Życie stało by się lżejsze a szeroko pojęte „służby ” mogly by się zajac prawdziwymi problemami

 4. Niezła patola.
  Chłop bez jaj,normalnie ciepłe kluchy:-).

  • co ty bredzisz? Dał by jej w łeb to by poszedł siedzieć. Nikogo nie interesuje czy się należy patusce czy nie-wszak to „kobieta”…
   Niech się ciesz facet-według feministek wydzielanie kobiecie pieniędzy to przemoc ekonomiczna. Jeszcze wszystko przed nim.

 5. Dobrze ze nie ma obowiązku służby wojskowej bo z tego gościa nie było by pożytku nie potrafi z babą sobie dać rady. Niech on swoich genów nie przekazuje

 6. Oboje to patologia , przecież on również był pijany

Z kraju