Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Grabowiec: Policjanci ustalają szczegóły tragicznego wypadku drogowego

Radzyńscy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na krajowej 19 w miejscowości Grabowiec. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca samochodem osobowym marki BMW doprowadziła do bocznego zderzenia z jadącym w tym samym kierunku motorowerem.

– Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 14.25 na drodze krajowej nr 19, w miejscowości Grabowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki BMW, 50-letnia mieszkanka gm. Terespol, doprowadziła do bocznego zderzenia z jadącym w tym samym kierunku motorowerem, który sygnalizował manewr skrętu w lewo. Jednośladem kierował 17-letni mieszkaniec gm. Kąkolewnica. Niestety motorowerzysta zmarł na miejscu zdarzenia. Kierująca BMW oraz pasażerka pojazdu przewiezione zostały do szpitala. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że kierująca samochodem była trzeźwa – informuje asp. Barbara Salczyńska z radzyńskiej policji.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe wyprzedzanie na skrzyżowaniu. W związku z wypadkiem na drodze krajowej przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Grabowiec: Policjanci ustalają szczegóły tragicznego wypadku drogowego

2014-03-27 10:43:49
(fot. KWP Lublin)

4 komentarze

  1. Obrońcy BMW za 3… 2… 1….

  2. znowu BMW nie wierze 😀

  3. BMW i baba, to bomba na kółkach z opóźnionym zapłonem.

  4. zero wyobraźni u tej kobiety,jak również brak umiejętności w jeździe samochodem,niektóre kobiety powinny zdawać testy na wyobraznie

Wiadomości z info112