Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Góra Puławska: Przyszedł na Święto Truskawki i powiedział, że ma ładunek wybuchowy w bucie

8 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który wczoraj w Górze Puławskiej, podczas obchodów Święta Truskawki, powiedział ochroniarzom, że ma w bucie ładunek wybuchowy. Na miejscu interweniowała policja.

Wczoraj po południu policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który przyszedł na Święto Truskawki w Górze Puławskiej i poinformował ochronę, że w pobliskich krzakach i w bucie ma ukryte ładunki wybuchowe. Na miejsce natychmiast udały się policyjne patrole, w tym specjalista ds. minersko – technicznych.

– Funkcjonariusze ustalili, że informację o podłożeniu bomby w krzakach nieopodal stadionu przekazał pracownikom ochrony 51-letni mężczyzna, który nie chciał się poddać kontroli przed wejściem na teren imprezy. Mężczyzna podczas rozmowy z ochroniarzami wskazał na pobliskie krzaki i stwierdził, że podłożył tam ładunek wybuchowy, a jeszcze jeden ma w bucie. Pracownicy natychmiast powiadomili służby – informuje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Policjanci skontrolowali pobliski teren oraz mężczyznę. Jak się okazało mieszkaniec Puław zrobił sobie głupi żart.

– 51-latek wytłumaczył policjantom, że chciał „napędzić stracha” ochroniarzom, którzy zdenerwowali go drobiazgową kontrolą przy wejściu na teren obiektu – dodaje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak.

Mężczyzna trafił do aresztu. Wkrótce za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

2017-07-03 13:03:40
(fot. pixabay.com)

16 komentarzy

 1. macanko mu się zamarzyło

 2. No jakby zdjął be buciory , to na pewno byłoby dużo ofiar z powodu smrodu z on onuc .

 3. To by powiedział ,że ma w majtkach

 4. Pampalini łowca zwierząt

  Typ był w sandałach.

 5. Poprawił mi chumor ten artykuł ?

 6. Obciążyć za całą akcję i podać do publicznej wiadomości nie tylko mediach ale i z ambony. Odechce się żartownisiom jak usłyszą ile to kosztuje.

 7. Trafił idiotą na durni, stad pewnie cała checa.

 8. Bez sensu, za pobicie ze skutkiem smiertelnym jest mniejszy wyrok.

 9. Szpadel za zabicie i jeszcze ciągnięcie za ciągnikiem ofiary dostał tylko 15 lat a tu takiego niesmaczny żart aż 8 lat nie rozumiem naszego prawa coś tu jest nie tak.

 10. Głupi stary cep. Dobrze mu tak.