Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Gm. Krzywda: Uderzył autem w drzewo, zmarł w szpitalu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w pobliżu miejscowości Krzywda w powiecie Łukowskim. Zginał kierowca samochodu osobowego.

Do wypadku doszło w na lokalnej drodze w miejscowości Drożdżak, na trasie Krzywda – Okrzeja. Na prostym odcinku drogi, kierujący samochodem osobowym 30-letni mężczyzna nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

Jak wyjaśniał nam nasz czytelnik, który był na miejscu zdarzenia, do wypadku doszło najprawdopodobniej z powodu zbyt dużej prędkości. Świadczą o tym ślady pojazdu, którego kierujący, przez kilkadziesiąt metrów za wszelką cenę usiłował opanować pojazd.
Najpierw zjechał na pobocze, następnie na przeciwległy pas jezdni i dopiero uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Ratownicy wydostali kierowcę z wraku auta i przekazali załodze, wezwanemu w międzyczasie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Lublinie, jednak ze względu na ilość obrażeń nie udało się uratować jego życia.

Przez kilka godzin droga w miejscu zdarzenia była nieprzejezdna. Policja kierowała ruch na objazdy. Obecnie funkcjonariusze ustalają wszelkie okoliczności wypadku by ustalić jego przebieg oraz przyczyny.

Komentarze wyłączone