690 680 960

Fotoreporterzy kilku lubelskich redakcji niewpuszczeni na spotkanie z premierem

W tym miejscu miał być materiał opisujący spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim. Niestety kilku fotoreporterów lubelskich redakcji – Dziennik Wschodni, Radio Lublin, Kurier Lubelski (obsługa wideo), a także naszej, nie zostało wpuszczonych na Salę Błękitną Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Dlaczego nas nie chciano wpuścić? Były różne tłumaczenia, m.in. zarzucono dziennikarzom, że przyszli za późno, choć byli o właściwej porze przed spotkaniem, a także tłumaczono, że fotoreporterzy nie wejdą z powodu kwestii bezpieczeństwa pożarowego.

DSC01447

2018-05-26 17:09:57
(fot. lublin112.pl)

33 komentarze

 1. jak mówił naczelnik to my są Pany i z byle kim się nie zadają.

 2. Nie wiem czy tylko mi ale „dobra zmiana” kojarzy mi się z „Folwarkiem zwierząt” Orwella, zresztą chyba wszystkie ekipy…..ech

 3. i gitara,grabią sobie jak w 2007

  • Tylko teraz mają wszystko pod sobą nic im nie zrobisz wybory i tak wygrają bo nie ma wglądu kolejna sprawa ja bym ich wszystkich czy to PiS po czy Kukiz i inne badziewia ustawił pod ścianą i rozstrzelal za zdradę stanu kiedyś pamiętam jak SLD pierdzielilo głupoty że z Kościołem zrobi porządek potem się okazało że Miller ja sukienkami leci na kolanach jedyne wyjście jest takie rozwalić ich wszystkich z ich potomkami żeby szybko nikt z ich rodzin nie znają miejsca w rządzie i tyle

 4. Wszyscy pis czerwona kartke przy nasnastępnych wyborach

  UWAGA CENZURA! ONUONORMALNIE SIE BOJA LUDZI! A CZEGO SIĘ BOJĄ? PRAWDY! SPOJRZENIA PROSTO W OCZY. PYTAN TEZ ZADAWAĆ NIE WOLNO, BO NIEWYGODNE HA HA. TA ICH ŚMIESZNA CENZURA I TCHORZOSTWO TO GWOŹDZ DO TRUMNY WYBORCZEJ !!!

 5. Nawet Lublin24 weszło, także wystarczyło przyjść tak jak było podane w informacji dla mediów, godzinę wcześniej, a nie 5 min wcześniej i nie byłoby problemu. Szukacie sensacji wywołanej własną niekompetencją.

  • Potwierdzam. To jakiś fake news. Na DW i KL jest normalna relacja ze spotkania. Jakoś ich wpuścili.

 6. UUU ja nie wiedziałem że w DW i KL pracują dziennikarze, Można prosić o nazwiska „dziennikarzy”. Jeszcze nie przeczytałem a czytam sporo żadnego artykułu w DW czy KL którego autorem mógłby być dziennikarz.

 7. No wlasnie. Więc ja proponuję wzorem pisowskim. Nie publikować tego typu wypowiedzi jak tego goscia. Niech się wypowiada u swoich czytaj TVP . Tam z góry są zaplanowane pytania i odpowiedzi!

 8. trzeba było pojechać na wielkie spotkanie do Puław.

 9. przecież jesteście niemieckimi gazetami i portalami i tak piszecie co wam makrela i komuszki z UE karze

  • AAl z tych Niemieckich pieniędzy korzystasz baranie!! Pół Polski od momentu wejścia do Unii Europejskiej za Niemiecka kase się odbudowalo nieuku. Najwięcej exportujemy towarów do Niemiec, poco barani pisowscy zabierają glos!

  • Ale z tych Niemieckich pieniędzy korzystasz baranie!! Pół Polski od momentu wejścia do Unii Europejskiej za Niemiecka kase się odbudowalo nieuku. Najwięcej exportujemy towarów do Niemiec, poco barani pisowscy zabierają glos!

 10. Leon z działek

  A może jednak NIEWPUSZCZENI. To jest jeden wyraz .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt