690 680 960

Ford uderzył w drzewo, pasażerka zginęła na miejscu

Wczoraj pod Kurowem doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Po uderzeniu forda w drzewo śmierć na miejscu poniosła pasażerka pojazdu.

Do wypadku doszło w czwartek przed południem na terenie gminy Kurów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na trasie Wólka Nowodworska – Dęba pojazd osobowy uderzył w drzewo. O wypadku powiadomił przypadkowy świadek, który zauważył rozbity pojazd, z którego kierowca nie mógł wydostać się na zewnątrz.

Interweniujący na miejscu strażacy za pomocą specjalistycznego sprzętu wykonali dostęp do poszkodowanych osób, a następnie wydostali je z wraku auta.

Niestety pomimo podjętej reanimacji, prowadzonej również przez załogę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie udało się uratować pasażerki pojazdu, 33-letniej mieszkanki gminy Kurów.

Kierowca samochodu, 34-latek z gminy Kurów, z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Puławach. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci, pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Puławy)

10 komentarzy

 1. Pan Kierowca nadal przekonany o swoich niezwykłych umiejętnościach za kierownicą. To nie jego wina, bo zdarza się nawet najlepszym? Winne drzewo, deszcz, droga, zablokowana kierownica. I fotoradary.

 2. Jeszcze jedną rzecz trzeba ustalić. Czapeczka na łbie była?

 3. Na tej drodze jak również na drodze przez Dębe znaczna większość mistrzów prostej jeździ jak chce i ile fabryka gazu dała. Dzieciaki na rowery boją się wyjść bo ci co przejeżdżają tylko przez wieś to nawet nie zwalniają jak wjeżdżają na teren zabudowany… Szkoda że doszło do tragedii, ale może to d do myślenia innym „mistrzom” kierowicy

 4. brak pokory a jeszcze w przednionapędowym badziewiu

 5. Więcej Yanosików, więcej!

 6. Czy prokurator zastosował areszt tymczasowy dla drzewa? Wszak to wina drzewa że znalazło się na trasie auta…

 7. Ale po co on uderzył w to drzewo?????Bo nie napisane.

 8. Dlaczego drwicie z czyjegoś nieszczęścia każdemu z was się morze przydarzyć ,to nie czas na takie głupie komentarze dla rodziny

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas