Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ford uderzył w drzewo, silnik spadł kilkanaście metrów dalej. 19-letni kierowca w szpitalu

Najprawdopodobniej nadmierna prędkość młodego kierowcy była przyczyną groźnego wypadku na lokalnej drodze w gminie Żmudź. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w godzinach popołudniowych w miejscowości Dryszczów w gminie Żmudź w powiecie chełmskim. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący Fordem Focusem 19-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto zjechało na pobocze, wypadło z drogi taranując znak drogowy,  a następnie uderzyło bokiem w drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu został wyrwany silnik, który spadł kilkanaście metrów od miejsca zdarzenia. Kierowca został przetransportowany do szpitala w Chełmie. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

(fot. Policja)
2018-05-01 :28:38

18 komentarzy

  1. Jechał szybko ale bezpiecznie ?

  2. ponieważ trzeźwy to jest szansa że zmądrzeje

  3. „19 letni kierowca”….dobry żart …kierowcą to on i jemu podobni zostaną ,jak skończą 30 tkę ,zmądrzeją , a w tym czasie nikogo a w szczególnosci siebie nie zabiją …ten jak widać raczej nie doczeka żeby zaliczyć się do grona kierowców

  4. No jakże tak okropne drzewo mogło stanąć na drodze tego doświadczonego, uważnego i wzorowego kierowcy?? Media również zrobiły z tego praworządnego człowieka pirata drogowego. Tak już naprawdę szczeniak ma szczęście, że nie uderzył w inny pojazd lub człowieka. Wtedy zabrakłoby nawet opłacanego przez rodziców OC na odszkodowanie.

  5. Dowalić wysokie OC takiemu dzieciakowi za kierownica co spowodował kolizję czy wypadek ,tak zeby ojciec zwątpił i powiedział „no mój drogi tyle to ja za ciebie nie będę bulił ” i skończy się kozaczenie na drodze …bo w tej chwili to OC „na tatusia ” i synio myłśli że może wariować

Z kraju