Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

FILM: Drugi dzień walki z ogniem na składowisku opon w Bogdance

Drugą dobę trwa walka z pożarem na składowisku opon w Bogdance. Strażacy opanowali już ogień. Trwa przelewanie składowiska wodą. Jeszcze tylko w kilku miejscach, dzisiaj po południu przebijał się ogień. Akcja dogaszania może potrwać do piątku.

Komentarze wyłączone

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia