690 680 960

Feta była na stadionie oraz po powrocie do Łęcznej. Górnik Łęczna awansował do I ligi (zdjęcia)

Po wczorajszej wygranej z Legionovią Legionowo, Górnik Łęczna awansował do I ligi. Późnym wieczorem w Łęcznej piłkarze wraz z kibicami świętowali to wydarzenie.

Rozegrane w sobotę mecze II ligi piłki nożnej wyłoniły kluby, które awansują do I ligi. Końcówka sezonu była bowiem niezwykle wyrównana a różnice w tabeli pomiędzy drużynami minimalne. Dlatego też wszystko miało się wyjaśnić w ostatniej, 34. kolejce rozgrywek.

Górnik Łęczna potrzebował do awansu jednego punktu, jednak zdecydowanie wygrał z Legionovią. O ile pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, tak zaraz na początku drugiej połowy Aron Stasiak pokonał bramkarza klubu z Legionowa, a Górnik Łęczna zdobył prowadzenie. W 66 minucie wynik na 2:0 podwyższył Paweł Wojciechowski.

Piłkarze Górnika Łęczna świętowanie rozpoczęli jeszcze na stadionie, tuż po zakończeniu meczu. Szampan lał się strumieniami. Dalsze fetowanie awansu, już wraz z kibicami, miało miejsce późnym wieczorem, kiedy to autokar z zawodnikami przyjechał do Łęcznej.

(fot. Górnik Łęczna)

16 komentarzy

  1. Awans 🤣🤣 ten śmieszny górnik powinien być rozwiązany bo tego co oni pokazują na murawie to żal.pl. Jestem (niestety) z Łycny ale na szczęście nie byłem już z 20 lat na tej ich kopaninie. Tak czy inaczej mam nadzieję że już niedługo zakończy swoją karierę ten cały górnik, szkoda tylko pieniędzy które utopili w stadion tfu w ten orlik. 🤣🤣🤣🤣

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin