Dzisiaj wieczorem, na uroczystej Gali, poznamy najlepszych sponsorów Lubelszczyzny

Dzisiaj w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny. Uroczysta Gala odbędzie się w Hotelu Focus.

Wydarzenie organizuje Klub Sponsora, który jednocześnie obchodzi swój czwarty jubileusz na rynku lubelskim. Program promocji przedsiębiorców za działania marketingowe, sprzyjający ich współpracy rozpoczął się dokładnie 4 lata temu w Lublinie, a od roku na stale wszedł także do Opola. Tak jak co roku, Giełda Eventów zaprosiła na IV już Galę Rozstrzygnięcia Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2016, przedsiębiorców, organizatorów wydarzeń jak też przedstawicieli instytucji samorządowych. Na wydarzeniu podsumowana zostanie aktywność sponsorska firm na rynku lubelskim w ostatnim roku.

Gala w formie ekskluzywnego bankietu odbędzie się w czwartek 16 lutego w Hotelu Focus przy al. Warszawskiej 109 w Lublinie. Celem Uroczystości jest wybór najlepszych przedsiębiorstw Lubelszczyzny w zakresie sponsoringu i wspierania innych w 2016 roku. Podstawą nominacji będą głosy zebrane przez cały rok na firmy w ramach serwisu www.gielda-eventow.pl oraz podejmowane działania przedsiębiorców.

Podczas spotkania podsumowana zostanie działalność Klubu Sponsora oraz Firm Członkowskich w minionym roku. Wyróżnione firmy otrzymają tytuł i statuetki Najlepszych Sponsorów. Nie zabraknie także debiutów nowych firm w społeczności Klubu. – W programie zaplanowano: Panel dyskusyjny z udziałem lubelskich przedsiębiorców: „Społeczna odpowiedzialność biznesu- jakie korzyści i wartości wnosi do firmy?, pokaz biznesowy „Kruk’s Different oraz występ artystyczny kwartetu smyczkowego Anima – wyjaśniają organizatorzy.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Patronat medialny sprawuje portal lublin112.pl.

(fot. nadesłane)
2017-02-16 17:19:13

7 komentarzy

  1. Pracowałem 5 lat dla Herbaty

    Będzie największą firma z Lublina Emperia czy znowu dziady 10 zł nie dali dla Lublina

  2. Społeczna odpowiedzialność lubelskiego biznesu to płacenie minimum, zatrudnianie przez agencje i na śmieciówki.

    • a potem sobie sami przyznają odznaczenia jacy to wspaniali sponsorzy i oczywiście mają za co się bawić…

  3. Po nazwie możnaby pomyśleć, że to targi dla galerianek.

  4. Znowu się Marszałek lansuje z honorowym patronatem? Największy sponsor z Unijnych pieniążków. Nagrody nie dostał za lewe grupy producenckie? Parę baniek CBA szuka.

  5. Jak by ci wielcy biznesmeni zatrudniali i płacili jak trzeba to by nie latali po galach wszystko kosztem pracownika

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Święto Pszczół oraz otwarcie Pasieki UMCS
Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach