690 680 960

Dzikie zwierzę przyczyną groźnego wypadku na krajowej 2. Dwie osoby poszkodowane (zdjęcia)

W nocy ze środy na czwartek na drodze krajowej nr 2 doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 0:30 w miejscowości Krzewica w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na drodze krajowej nr 2 czołowo zderzyły się dwa pojazdy osobowe – audi i honda.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Międzyrzeca Podlaskiego i Krzewicy, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia przyczynił się koziołek sarny, który wtargnął na jezdnię. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów osobowych. Zwierzę w wyniku potrącenia padło.

W zdarzeniu ucierpieli obaj kierowcy. Kierujący audi był przytomny, bez widocznych obrażeń. Natomiast kierowca hondy był zablokowany w pojeździe. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali dostęp do poszkodowanego poprzez usunięcie drzwi przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Następnie obaj kierowcy zostali przekazani zespołom ratownictwa medycznego i przewiezieni do szpitala. Czynności na miejscu wypadku zakończyły się przed godziną 4. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. PSP Biała Podlaska)

4 komentarze

  1. Kozioł, a nie koziołek.

  2. To chyba nie ten uratowany topielec?

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…