690 680 960

Dyplom dla mistrzyń Polski, lubelskich piłkarek ręcznych, pośmiewiskiem internautów

Szczypiornistki MKS Selgros Lublin, które w ubiegłą niedzielę po raz 18. wywalczyły tytuł mistrzyń kraju otrzymały z tej okazji m.in. dyplom. Jednak zamiast zachwycać, pamiątka ta staje się przyczyną kpin internautów.

Ubiegła niedziela była wyjątkowym dniem dla lubelskiego sportu. Wszystko za sprawą szczypiornistek MKS Selgros Lublin, które potrzebowały zaledwie czterech spotkań, by po raz 18. sięgnąć po tytuł mistrza Polski. W drugim meczu w Gdyni podopieczne Sabiny Włodek pokonały tamtejszy Vistal 33:27 i w serii do trzech zwycięstw wygrały 3:1. Piłkarki ręczne oprócz wielu gratulacji i nagród, otrzymały od Związku Piłki Ręcznej w Polsce słusznej wielkości pamiątkowy dyplom. Ma on być jednym z trofeum za zdobycie Mistrzostwa Polski PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2014/2015.

Jednak zamiast stanowić dumę szczypiornistek, dyplom stał się przyczyną kpin internautów. Poszło o sposób w jaki wypisano nazwę mistrzowskiego zespołu. – Na koloniach ładniejsze dyplomy dawali, Nowoczesna czcionka, Wstyd i pośmiewisko, Hańba dla zespołu i kibiców, Dziecko uczyło się pisać, Kompromitacja ZPRP – To tylko łagodniejsze z komentarzy, jakimi internauci określają dyplom szczypiornistek.

Jedno trzeba stwierdzić, że w przypadku tak ważnego osiągnięcia, przekazanie mistrzowskiemu zespołowi w ten sposób wypisanego dyplomu, nie daje dobrej opinii Związkowi Piłki Ręcznej.

Informację na ten temat przekazali nam czytelnicy. DZIĘKUJEMY!

Dyplom dla mistrzyń Polski, lubelskich piłkarek ręcznych, pośmiewiskiem internautów

(fot. nadesłane)
2015-05-16 08:00:07

17 komentarzy

  1. Wstyd to naprawdę mało powiedziane. Takiego dyplomu nie dałbym nawet w lidze trzepakowej. Naprawdę niski upadek. Na samo dno…

  2. Zapytanie najpierw klub i jego otoczenie jaka jest historia tego tzw dyplomu…nie odrazu posmiewisko

  3. co wy wszyscy chcecie od dyplomu, dyplom tak samo jak mis jest na miare naszych czasow, jest piekny,siermiezny i za razen uroczo prostacki, rto nie jest wina Selgrosu ( zespolu )est to wina prostaka, ktory dyplom mial przygotowac, pewnie naey nie ukonczyl podstawowki a dzieki wujowi lub szwogropwi dostal sie do tzw decydentow, zespol Selgrosu jest ok, chamem jest ten co dyplom wypisywal

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas