Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Dwoje nastolatków w szpitalu po wypadku na crossie. Kierujący był po alkoholu (zdjęcia)

W miniony piątek w Suchowoli doszło do groźnego wypadku. Dwoje nastolatków trafiło do szpitala, po tym jak przewrócili się na motocyklu crossowym .

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w nocy. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem kierującego motocyklem w miejscowości Suchowola, w gminie Adamów w powiecie zamojskim.

Policjanci ustalili wstępnie, że 17-letni mieszkaniec gm. Krasnobród jadąc motocyklem crossowym z 15-letnią pasażerką przez miejscowość Suchowola, na łuku drogi prowadzącym w prawo pojechał na wprost, a następnie doprowadził do przewrócenia pojazdu. Jednoślad nie posiadał oświetlenia. Jedyne światło, jakie padało na drogę pochodziło z czołowej latarki.

Nastolatkowie w wyniku wypadku odnieśli poważne obrażenia i trafili do szpitala. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że 17-latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Co więcej pojazd, którym kierował, nie był zarejestrowany. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Dwoje nastolatków w szpitalu po wypadku na crossie. Kierujący był po alkoholu (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

12 komentarzy

 1. Esencja motocykli/motocrossów/żużlu w jednym… więcej dotacji! Więcej stadionów! Więcej torów! Bo młode pijane nie mają gdzie się rozbijać.

 2. No to sie dzieciaczki motocykielkiem poszaleliii…
  A może pożartowali, pobawili się…

 3. Sprzedali plony kupili cross-a.
  Teraz sprzedadzą morgi, spłacą UFG.

  • Za motocykl nie ma tragedii, w tysiącu się zmieści gorzej z jazda po alko.

   • Jak rodzina dziewczyny wystąpi o rentę lub choćby sowite odszkodowanie, to do końca życia będą płacić… swojego lub jej.

 4. Mają za co to się bawią.

  • No to chyba mamy inne pojęcie zabawy.

   • Zapytaj rodziców co ich dzieciaczki wyczyniają – zawsze będą tłumaczyć, że to żarty, zabawa, że muszą się wyszumieć i… że to wina każdego tylko nie ich syna, córki…

 5. Ja się pytam jakim prawem 17 letni dziciak spożywał alkohol? I dlaczego pozwolono mu jechać po spożyciu?
  @Ciotka Michalda: TO JEST WINA WSZYSTKICH! A to dlatego, że istnieje w naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej PRZYZWOLENIE (z małymi wyjątkami) na takie praktyki: częstowanie młodzieży czy wręcz namawianie do picia alkoholu i jazdę po jego spożyciu. Gdyby takiego przyzwolenia nie było, nie czytali byśmy o takich tragediach.

 6. Kumulacja głupoty. Życzę powrotu do zdrowia i sprawności, ale jak można być takim pustym?

 7. Jeśli dobrze widzę to ten motocykl jest spod znaku, co dodaje skrzydeł. Może tego się spodziewali i nie wyszło.

 8. Ciekawe co na to jego kurator. Szalał tym krossem nie od dziś. Wina rodziców pozwalali mu na takie rzeczy. Oby dziewczyna wyszła z tego bez szwanku.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo