Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu

W sobotę rano na skrzyżowaniu ul. Fabrycznej z ul. Wolską, Łęczyńską i Drogą Męczenników Majdanka doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitali.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 8:30 na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Wolską, Fabryczną i Łęczyńską. Zderzyły się tam dwa auta osobowe – chrysler i toyota.

Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia kierująca chryslerem wjeżdżając na skrzyżowanie od strony ul. Wolskiej wymusiła pierwszeństwo na toyocie, poruszającej się Drogą Męczenników Majdanka w kierunku centrum. Doszło do zderzenia pojazdów, po którym toyota uderzyła w słup, zaś oderwany od chryslera zderzak uszkodził stojącego przez skrzyżowaniem opla.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitali przetransportowano dwie osoby, w tym dziecko. Jak nas poinformowano poszkodowani nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności. W chwili wypadku na skrzyżowaniu nie działała sygnalizacja świetlna.

Występują duże utrudnienia w ruchu.

2017-09-23 09:18:55
(fot. lublin112.pl, nadesłane Paweł, Tomasz, Witold, Jacek, Małgorzata, Michał, Beata)

Autor: redakcja

29 komentarzy

  1. Iras dajesz ,znowu się zderzyli wiesniaki w burakowozach …ups pomyłka to nie „ałdi”

Z kraju