690 680 960

Dwie osoby potrącone przez opla trafiły do szpitala. Jedna z nich była nieprzytomna (zdjęcia)

Wczoraj na jednej z ulic Biłgoraja doszło do potrącenia dwóch osób. Obie z obrażeniami ciała trafiły do szpitala, jedna z nich była nieprzytomna. Policjanci ustalają szczegóły tego wypadku.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 20 na ul. Zamojskiej w Biłgoraju, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 858. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu dwóch osób przez pojazd osobowy.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna, a także policja. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Opel 44-latni mieszkaniec gminy Sitno potrącił kobietę i mężczyznę przechodzących przez jezdnię. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy.

W wyniku potrącenia do szpitala trafiła 41-latka, która była nietrzeźwa, kobieta miała w organizmie 1,5 promila alkoholu. Do placówki medycznej został również przewieziony poszkodowany 52-latek. Mężczyzna po potrąceniu był nieprzytomny. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci.

(fot. Policja Biłgoraj\biłgorajska.pl)

10 komentarzy

 1. pijaki lażą gdzie chca po nocy

 2. Współczuję kierowcy. Nawet jak w końcu wyjdzie z tego na czysto, to kłopotów, stresu i zmarnowanego czasu nikt mu nie odda.

 3. Jest długa prosta w tym miejscu i kilka przejść dla pieszych,a jak się nie zwalnia do 40 czy 50 km/h i jest ciemno i deszcz ,to się potrąca ludzi, i to nieważne czy pijaków, mógł i w trzeźwych wjechać

 4. Ale potrącił przechodzących poza przejściem, ryzykując przekroczenie jezdni poza wyznaczonym miejscu wzięli na siebie odpowiedzialność za to co się stało. A co do prędkości to ja telepatycznie zmierzyleś? Czy w jaki sposób?

 5. To oświetlona ulica , choć była noc z deszczem, potrącił tych pijanych w miejscu gdzie przejścia dla pieszych są co sto metrów bo za chwilę rondo,a jakim cudem można nie wyhamować bezpiecznie z prędkości 40 czy 50 km/,no chyba że jakiś mądry przytulił mu się z tyłu do zderzaka i zupełnie oślepił kierowcę

 6. Wygląda to tak po popękanej przedniej szybie , że wziął ich na szybę i zahamował kilka metrów za przejściem,jeszcze zderzak rozbity

 7. Sądząc po odległości od przejścia i uszkodzeniach samochodu to potrącił ich na 99 % na przejściu. Zastanawiające jest dlaczego tego nie napiszą, fakt czy pieszy był pijany czy nie nie ma najmniejszego znaczenia przechodzili przez przejście i powinien uważać. Prosta zasada widzę – jadę, nie widzę – nie jadę albo jadę wolniej.

Kursy walut

 • USD 4.2234zł 0.19%
 • GBP 5.2146zł 0.14%
 • EUR 4.5294zł 0.11%
 • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas