Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie osoby poszkodowane po zderzeniu dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

We wtorek na drodze wojewódzkiej nr 842 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala przetransportowani zostali kierowcy z obu samochodów.

Do zdarzenia doszło dzisiaj na drodze wojewódzkiej nr 842 w miejscowości Borów w gminie Gorzków w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, strażacy z JRG Krasnystaw, OSP KSRG Krupe i OSP KSRG Gorzków oraz policja. Ratownicy w rejonie wypadku zastali dwa rozbite pojazdy oraz dwie osoby wymagające pomocy medycznej.

W wyniku zderzenia ucierpieli obaj kierowcy pojazdów i zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Dwie osoby poszkodowane po zderzeniu dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

Dwie osoby poszkodowane po zderzeniu dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

(fot. KP PSP Krasnystaw)

6 komentarzy

 1. Niech drogowcy w końcu wezmą się za odśnieżanie!! Po sobotnich kilku centymetrach śniegu na drodze na drogach dwa wyślizgane ślady przeplatane warstwami lodu. Dzisiejsze opady też ich już przerosły.
  A kierowcy – noga z gazu, rozważność i bez pośpiechu- to nam zostaje bo na drogowców nie ma co liczyć. Może się bliżej wiosny obudzą…

 2. Muszą zaoszczędzić na piachu i soli bo inaczej medali i premi nie będzie.

 3. Patrzę na mapę i pytanie gdzie Borów, a gdzie Krupe?

  • lokalny gamoń a czasami i strażak

   W sytuacji takiej jak tutaj, w czasie gdy zastępy PSP zabezpieczały wypadek w m. Wólka Orłowska. Dyżurny wzywa zastęp OSP z KSRG do zabezpieczenia powiatu.Taki zastęp pęłni obowiazki w/w zastępów PSP. W sytuacji takiej jak tutaj OSP Krupe zostaje zadysponowane do komendy PSP w Krasnymstawie, a następnie do wypadku z tego artykułu wraz z zastępem z OSP Gorzków. Dyżurny musi wezwać kolejną jednostkę OSP z KSRG do zabezpieczenia powiatu i tak dalej tak aby zachować ciągłość dużuru w PSP… Zrozumiawszy przeklad sytuacji??

 4. I podczas jazdy z Krupego do Borowa, a to nie dwa km, Wóz w tych warunkach ulega poślizgowi ,i co ? Izbica ,Ostrzyca . Bliżej.

Z kraju