690 680 960

Dwa wypadki na drodze do Łęcznej. Ogromne utrudnienia

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło na drodze z Lublina do Łęcznej. Kierowcy stali w ogromnych korkach.

Do zderzenia motocykla z dwoma samochodami doszło w czwartek po godzinie 18 w Turce koło Lublina. Motocykl uderzył w dwa samochody osobowe. Jak wstępnie ustalono, przed przejściem dla pieszych zatrzymał się ford, za nim stanął opel a jadący z tyłu motocykl nie wyhamował i uderzył w opla, potem odbił się od pojazdu i zaczepił jeszcze forda mondeo.

Kierujący motocyklem mężczyzna w wieku około 50 lat został z obrażeniami przewieziony do szpitala. Doznał najprawdopodobniej kilku złamań. Ruch w miejscu wypadku przez blisko godzinę był znacznie utrudniony.

Z kolei w Kolonii Trębaczów, tuż za skrzyżowaniem w pobliżu sklepu spożywczego kierujący samochodem osobowym wjechał do rowu. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Trwają działania związane z ustaleniem przyczyn tego zdarzenia. Ruch odbywa się wahadłowo.

Korki w stronę Łęcznej zaczynają się już przy ulicy Mełgiewskiej w Lublinie. Jak informują nas czytelnicy, przejazd do Łęcznej zajmuje ponad godzinę czasu.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie